10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

5. V. Musil , 34. A. Boháček , 47. P. Jaroš (p.) - 80. T. Staněk
15

Fotbalisté Rudolce si připsali proti Radostínu B třetí domácí výhru v řadě

Domácí o dva góly lepší

Rudolec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Radostína B. Ten přijel do Rudolce posilněn domácí výhrou nad zatím jasně posledními Počítkami v poměru 3:0. Rudolci se také v minulém kole dařilo, když dokázal zvítězit na půdě předposledního Ujčova v poměru 2:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který poslal v 5. minutě do vedení Vladimír Musil - 1:0. Po několika šancích se diváci dočkali k jejich radosti další branky, když se ve 34. minutě trefil Aleš Boháček - 2:0. Domácí celek tak měl slušně našlápnuto k další domácí výhře.

Domácí si výhru pohlídali

Začátek druhého poločasu vyšel domácímu týmu opět skvěle a hned z první akce si Rudolec vybojoval pokutový kop, který ve 47. minutě proměnil Petr Jaroš - 3:0. Hosté zápas ale nezabalili a snažili se alespoň o čestný úspěch. To se jim nakonec podařilo v 80. minutě, kdy se dokázal prosadit Tomáš Staněk - 3:1. Do konce zápasu už se žádné drama nekonalo, a tak všechny tři body zůstaly na domácí půdě.