4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Pohledec doma nestačil na Rudolec

46. P. Jaroš , 61. V. Musil , 71. L. Pártl , 89. F. Vítek
20

Fotbalisté Pohledce si připsali proti Rudolci první podzimní porážku v poměru 0:4

V první půli branka nepadla

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Rudolce. Pohledec zatím ve třech odehraných zápasech vždy bodoval. Po úvodních dvou remízách si v minulém kole připsaly výhru na hřišti posledních Počítek B v poměru 3:1. Rudolec v minulém kole nestačil jednoznačně na svém hřišti Velkému Meziříčí C 1:6. Za příjemného, ale jinak chladného jarního počasí se hrál ze začátku

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Hosté využili přesilovku hned ve 46. minutě zásluhou Petra Jaroše - 0:1. Hosté tak byli ve výhodě, a to potvrdili v 61. minutě gólem Vladimíra Musila na 0:2. Hosté hrající v pohodě pak přidali v 71. minutě rozhodující branku, kterou vstřelil Ladislav Partl - 0:3. Tečku za utkáním pak udělal v 89. minutě Pavel Vítek - 0:4.