14.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Rokytnice veze výhru z Jaroměřic

11

Fotbalisté Jaroměřic si připsali proti Rokytnici další porážku a na podzim nezískaly ani bod

Hosté o dva góly lepší

Jaroměřice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rokytnice. V minulém kole doma hrající Jaroměřice utrpěly další debakl, když nestačily na Hrotovice, kterým podlehly 0:6. Rokytnici se ale také nedařilo, když podlehla na půdě Myslibořic 3:1. V úvodním kole zvítězila jednoznačně Rokytnice 8:0, takže Jaroměřice měly co napravovat.Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začalipřicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na

svém místě. Až přišla 31. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Marek Benáček - 0:1. Hosté se po vstřelené brance uklidnili a navíc ve 40. minutě přidal

pojišťující branku Michal Bartejs - 0:2.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase si hosté hlídali dvoubrankový náskok, ale jen do 70. minuty, kdy snížil Tomáš Diviš na 1:2.  Hosté ale žádné drama nepřipustili a v 72. minutě Jan Hakl vrátil hostům klid na kopačky - 1:3. Na konečných 1:4 pak uzavřel skóre Petr Hronek.