12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

26. O. Dufek , 35. D. Zmeškal , 61. O. Dufek
13

Fotbalisté Chlístova si připsali proti Výčapům domácí porážku 0:3

Hosté o dva góly lepší

Chlístov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Výčapů. Výčapy mají v posledních kolech výbornou formu, a tak odjížděl do Chlístova jako favorit zápasu. Na podzim loňského ročníku zvítězil Chlístov nad Výčapy 4:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Utkání začalo na obou stranách opatrně. Více ze hry měli hosté, které taky dostal ve 26. minutě do vedení Ondřej Dufek - 0:1. Ve 35. minutě přidal uklidňující druhou branku hostí David Zmeškal - 0:2. Hosté tak měli dobře našlápnuto ke třem bodům. Domácí celek ale určitě nechtěl prodat svoji kůži jen tak lacino.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase si hosté hlídali dvoubrankový náskok, který ještě v 61. minutě navýšil svou druhou trefou Ondřej Dufek - 0:3. Při kvalitě soupeřů se tak dalo očekávat vítězství hostů, kteří si výhru v tomto utkání bezpečně pohlídali a zaznamenali tak čtvrtou výhru posobě. Zároveň se přiblížili na vedoucí Horní Újezd, na který nyní ztrácí čtyři ódy.