1.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Všenorský SK vstoupil do sezóny vítězně!

0

Na hřišti Kunic se odehrálo utkání 1. kola mezi domácími Kunicemi a Všenorským SK. Kunice hrají 1.A třídu sk. A nově a vstup do této soutěže se jim zrovna nepovedl. Naopak Všenorský SK vstoupil do nové sezóny vítězně, když si odvezl z Kunic výhru 3:1 a hlavně důležité 3 body na úvod.

Na hřiště Kunic pražilo sluníčko, počasí nebylo pro fotbal nejpříznivější a tak se nečekal žádný běhavý fotbal plný šancí. Jenže nakonec se z toho vyklubalo krásné utkání, které se muselo líbit každému fanouškovi. Všenorský SK do zápasu vstoupil bleskově a hned ve 3. minutě se prosadil Jakub Kučera a Kunice tak lovili již v úvodu míč ze sítě. Domácí tento gól vůbec nepoložil a odpověď přišla hned v 8. minutě, kdy se trefil domácí hráč David Zoubek. Necelé 3 minuty po vyrovnání mohli diváci vidět další branku. Tentokrát se vstřelil Radek Burian a poslal tak Všenorský SK do vedení. V prvním poločase žádný další gól nepadl, ovšem každý tým si vytvořil ještě řadu dalších šancí, které brankou skončit mohly, avšak nakonec neskončily. Rozhodčí nenastavil žádné minuty navíc a v poločase šly týmy do kabin za stavu 2:1 příznivějšího pro tým Všenor.

V druhé polovině utkání se šance střídaly na obou stranách, především na straně Všenor, které byly o chlup produktivnější, ale oba týmy byly produktivní a sehrály hned několik krásných akcí, které mohly skončit gólem. Ovšem dlouhou dobu zůstalo skóre bez změny, která přišla až v 73. minutě, kdy se za Všenory opět trefil hráč Jakub Kučera a rozhodl tak definitivně o výhře svého týmu a o tom, že body nezůstanou doma. Po zbytek zápasu ještě přišlo několik akcí opět na obou stranách, avšak skóre zůstalo 3:1 a Všenory si odvezly důležité 3 body hned na úvod sezóny. Kunice tedy v úvodu prohráli a v příštím kole budou mít co napravovat.

Všenorský SK
Zdeněk Hruška - trenér: „Hrálo se pohledné utkání, ve kterém jsme si vytvořili spoustu šancí. Gólů jsme mohli dát i více, ale důležité je, že jsme vyhráli a máme cenné 3 body. Na to jaké bylo počasí, tak hráči hráli dobře a pro fanoušky to byl také pohledný fotbal.“