3.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

Letohrad na domácím hřišti zvítězil

33. D. Preclík (p.) , 34. D. Štusák , 81. D. Preclík - 82. J. Rejman
5

Rezerva Letohradu je zvyklá hrát svá domácí utkání už dopoledne. První soupeř, který si letos musel přivstat byl Dolní Újezd. Jednalo se o zápas dvou různých poločasů. Hosté ale ztrátu z prvního stáhnout nedokázali.

Rozhodly dva slepené góly

Lépe do utkání vkročill domácí celek, který si hned v úvodu připsal několik šancí. Žádnou z nich ale nedokázal využít a po chvíli se hra vyrovnala.

Vše klíčové se odehrálo po 30. minutě. Nejprve vybojoval penaltu pro Letohrad Martin Faltejsek. Tu bezpečně proměnil Denis Preclík. O minutu později se trefil i Denis Štusák po asistenci Štěpána Polzera.

Hosté nedokázali tlak proměnit v branky

Druhý poločas byl aktivnější tým Dolního Újezda. Přes velký počet střel ale nedokázal vstřelit tížené branky.

V 81. minutě neproměnil velkou šanci Pavel Drahoš, který mířil pouze do tyče. Ihned se uplatnilo fotbalové "nedáš, dostaneš" a z protiútoku domácí kapitán Denis Preclík zvýšil již na 3:0.

Hosté dokázali na tuto branku bleskurychle odpověděť. Ať už to bylo schválně mířené nebo ne, Jakub Rejman snižoval krásnou brankou.

Konečný výsledek: Letohrad B 3-1 Dolní Újezd.