2.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

Dolní Újezd na úvod předvedl dominantní výkon

24. M. Frňka , 47. P. Drahoš , 75. D. Frank (p.) - 82. D. Dvorský (p.)
5

Kádr týmu Dolního Újezdu byl oproti loňskému pozměněn. Na hodnocení je sice brzy, ale v prvním kole se jim podařilo na domácím hřišti zvítězit 3:1.

1 branka, 1 červená karta

První poločas začal tlakem domácích, kteří ale pár svých šancí nebyli schopni využít. Skóre ale i tak dokázali otevřít. V 24 to dokázal Martin Frňka, který přeloboval hostující brankáře Reného Vyšohlída.

Po pěti minutách odešel po červené kartě dříve do kabin hostující Jiří Šmolík. Do konce poločasu měli domácí další dvě šance, ale ani jedna neskončila v síti.

Druhý poločas podobný tomu prvnímu

I v druhém poločase dominovali domácí. Výjimkou ale byla hned první minuta, kdy se v šanci ocitl Martin Hnátnický. Ovšem platilo fotbalové pravidlo "nedáš, dostaneš" a za minutu se na druhé straně trefil Pavel Drahoš.

Zbytek zápasu nabídl i dvě penalty, obě byly proměněny a obě zahrával jiný celek.

Dolní Újezd tak začíná novou sezonu vítězně.