6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Hroznětín nadělil bůra Nové Roli

62. M. Živanovič - 8. K. Čejka , 26. J. Klas , 27. F. Lulák , 38. M. Gruber , 48. J. Vodrážka (p.)
10

Fantastická první půle z pohledu Hroznětína rozhodla o vítězi v zápase s Novou Rolí.

Čtyři do poločasu

První šanci zápasu si dokázali vypracovat domácí, když se po pěkné kombinaci dostal do zakončení Hájek, ale jeho střele chyběla razance, tudíž s ní brankář neměl žádný problém.

V 8. minutě se po přesné hlavičce Čejky dostali do vedení.

Ve 26. minutě měli hosté možnost zahrávat volný přímý kop, kterého se ujal Klas a míč poslal nádhernou střelou za gólmanova záda.

Hned o minutu později se po rychlé akci prosadil Lulák, a zvýšil tak vedení na 0:3.

Ve 38. minutě chyboval domácí brankář, kterému se nepovedl odkop a této chyby využil Gruber, který zvýšil náskok Hroznětína na čtyři branky.

Do poločasu se šlo za stavu 0:4.

Vyrovnaná druhá půle

Do druhé půle se domácím vstup nepovedl a hned ve 48. minutě nabídli Hroznětínu možnost zahrávat pokutový kop.

Toho se chopil Vodrážka, který se nemýlil a zvýšil na 0:5.

Domácí se dočkali pouze snížení na 1:5. O to se postaral svou krásnou střelou Živanovič.

Hosté tak mohli slavit svou druhou letošní výhru.