1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Vítězná premiéra nového slávistického trenéra Bulíčka

11

První domácí zápas sezóny zvládla karlovarská rezerva o něco lépe než Hroznětín a po zásluze bere tři body.

Pekelná šestiminutovka

Jako první v zápase udeřili hosté poté, co se ve 12. minutě prosadil Sýkora. Poté se hra více vyrovnala a bojovalo se o střed hřiště. Domácí začali být aktivnější a dokázali více ohrožovat bránu soupeře.

Domácí ve 22. minutě dokázali vyrovnat, když se trefil legendární a nestárnoucí Marián Geňo.

O pět minut později otočil vývoj utkání přesným zásahem Čolič a domácí šli do vedení. Hned za minutu se ještě stihl trefit Mašata a domácí šli do šaten za stavu 3:1.

Gól. potyčka a dvě červené karty

Ve druhé půli se hosté tlačili do šancí a hnali se za snížením gólového manka. V 64. minutě došlo k potyčce mezi Psohlavcem a Lulákem, za což je sudí poslal předčasně do sprch a zápas se dohrával v deseti na obou stranách.

V 69. minutě se dokázal podruhé prosadit Sýkora a bylo to opět pouze o jednu branku.

Hosté však nebyli přesní v zakončení a srovnat se jim bohužel nepodařilo.

Domácí si tak odnáší z prvního zápasu sezóny tři body.

FC Slavia Karlovy Vary B
Jan Mašata, střelec vítězné branky: "Po letní přestávce jsme se všichni na první zápas dost těšili. I proto, že si zahrajeme s legendami karlovarského fotbalu. Začátek zápasu byl z obou stran útočný a bylo vidět, že oba týmy chtějí vstřelit první branku. To se nakonec po naší chybě podařilo Hroznětínu a my museli dotahovat. Penalta na 1:1 nás nakopla zpět do zápasu a během šesti minut jsme přidali dva góly. Druhou půli jsme spíše bránili a ačkoliv jsme obdrželi gól na 3:2, tak jsme tento stav dokázali udržet a brali jsme zaslouženě tři body. Na úvod sezóny výhra proti těžkému soupeři vždy potěší."

J. Gembický [-] - M. Geňo [-] , M. Psohlavec [-] , J. Gabriel [-] , J. Mašata [-] , Š. Černý [-] (91. R. Zachariáš [-] ) , S. Horník [-] , R. Krčma [-] , D. Čolič [-] (76. K. Čejka [-] ) , R. Klopotovskyy [-] , B. Knop [-]