3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Velešín nebodoval ani ve třetím kole

23

Velešínu se po sestupu z I.A. třídy vůbec nedaří. Tentokrát prohrál s rezervou Trhových Svinů.

Zápas patřil od začátku domácím. Těm se dařilo vypracovávat plnou řadu šancí. Do vedení šel domácí tým brankou Jiřího Šemra. Do konce poločasu se trefil ještě Jakub Borek

Na začátku druhého poločasu se trefil Lukáš Tuscher a bylo to 3:0. Hosty dostal zpět do hry Ondřej Jelínek, ale to bylo z jejich strany všechno. Domácí tým neponechal nic náhodě a vstřelil další tři branky. Po druhé v zápase se trefil Jiří Šemro i Lukáš Tuscher, jednou se radoval z branky Marek Kodras

Rezerva Trhových Svinů si tak připisuje druhou domácí výhru. Velešín je stále bez bodu.