3.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Jednoznačná výhra Tupes, které se v obou poločasech prosadily čtyřikrát

3. O. Šimek (p.) , 7. P. Šenk , 16. O. Šimek (p.) , 24. P. Šenk , 51. O. Vávra , 64. P. Novák , 86. P. Šenk , 90. P. Šenk - 50. R. Brázdil , 89. R. Brázdil
0

V předchozím utkání nastřílely Tupesy svému soupeři pět branek a tak se očekávalo, jakým způsobem si povedou na domácím hřišti, na kterém přivítaly soueře z Jankovic. Soupeř z Jankovic si nakonec odváží osm branek. Čtyři branky soupeřům na cestu nadělil domácí Petr Šenk.

První poločas rozhodl o vítězi

Jednoznačné utkání pro domácí Tupesy, kteří zaskočili svého soupeře a v10. minutě vedli 2:0, kdy se trefil Šimek Ondřej a Šenk Petr. Za půl hodiny už to bylo 4:0 a o vítězi utkání nebylo pochyby.

Druhý poločas byl potvrzením, že Tupesy jsou favority postupu

Ve druhém poločase domácí nepolevili a svoji aktivní hrou dali Jankovicím další 4 branky a potvrdili tak roli favorita této soutěže.

TJ Tupesy
D. Madzia [-] - R. Bureš [-] (68. J. Hruška [-] ) , J. Bilka [-] (79. L. Bánovský [-] ) , S. Molek [-] (45. M. Vávra [-] ) , M. Bergauer [-] , O. Šimek [-] (46. O. Vávra [-] ) , P. Šenk [-] , P. Novák [-] , R. Žaluda [-] (60. D. Bánovský [-] ) , T. Burda [-] , J. Stuchlík [-]

TJ Sokol Jankovice
R. Kutálek [-] - M. Panáček [-] , L. Zich [-] , M. Zapletal [-] (60. R. Křemeček [-] ) - R. Brázdil [-] , Z. Silný [-] , M. Matoušek [-] (64. L. Gajdorus [-] ) , M. Štulír [-] (81. V. Buš [-] ) , A. Mikulica [-] - K. Němec [-] (56. V. Silný [-] ) , V. Brázdil [-] (48. O. Svozil [-] )

ŽK: 34. O. Šimek .
Hráči zápasu: P. Šenk - R. Brázdil .
Místo: Tupesy. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Knot Miloslav - VÁVRA Jiří (N), KUBOV Antonín (N).