26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Pohledec poprvé na jaře obral o body Rožnou

16

Pohledec poprvé na jaře obral o body Rožnou a remizoval 3:3.

První poločas padly čtyři branky

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty Rožné. Byl to souboj celků ze vzdálených pólů tabulky. Domácí chtěli vylepšit osmé místo naopak hosté chtěli vyhrát i poslední třináctý zápas na jaře.Utkání se hrálo za velmi příjemného a teplého fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel hostujícímu celku mnohem lépe a po počáteční oťukávané se hned ve druhé minutě prosadil Jiří Kroupa - 0:1. Hosté byli nadále při chutí a ve 13. minutě  zvyšoval Jiří Vyžrálek na 0:2. Domácí ale nesložili zbraně a v 20. minutě Michal Šajner snížil na - 1:2. Ve 23. minutě navíc po faulu ve vápně nařídil rozhodčí Uhlíř penaltu, kterou Michal Fajmon proměnil a začínalo se od znova - 2:2. Do konce poločasu se oba týmy snažily o vedoucí branku, ale obě obrany již skórovat nedovolily.

Rožná v závěru vyrovnala

Druhý poločas začal pro domácí lépe a skóre otočil v 73. minutě Tomáš Šolc, který poslal domácí do vedení 3:2. Když už se zdálo, že domácí zápas dotáhnou do tříbodového vítězství, našel si v 82. minutě pozici na skórování Jiří Vyžrálek a vyrovnal na konečných 3:3.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , T. Hromádka [-] (68. P. Prchal [-] ) , L. Jambor [-] , M. Fajmon [-] , F. Karmazín [-] (85. K. Hofta [-] ) , L. Novotný [-] , M. Šajner [-] (68. M. Dostál [-] ) , J. Pustina [-] , V. Šaroun [-] (62. M. Skalník [-] )

SK Rožná
J. Beran [-] - O. Chocholáč [-] , K. Beran [-] , P. Kunc [-] , R. Švestka [-] (68. R. Buchtela [-] ) , T. Sýkora [-] , O. Kroupa [-] , J. Kroupa [-] , F. Humpolík [-] , J. Vyžrálek [-] , M. Navrátil [-]

ŽK: 57. M. Šajner , 65. L. Novotný , 89. M. Žák , 92. M. Hájek - 91. R. Buchtela .
Počet diváků: 27. Rozhodčí: UHLÍŘ Lukáš - JANEČEK Martin (N), HUMLÍČEK Stanislav (N).