25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

18. L. Jaša - 20. O. Ostrýž , 34. J. Ambrož (vl.) , 55. D. Kolbábek , 63. O. Ostrýž , 82. O. Ostrýž
14

Věchnov vyhrál v Bohdalci, když rozhodl ve druhém poločase.

Věchnov vyhrál první poločas

Za velmi příjemného fotbalového počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas si přišli na své. O první branku se postaral v 18. minutě Luboš Jaša - 1:0. Hosté se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 20. minutě se postaral o vyrovnání kanonýr hostí Ondřej Ostrýž- 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střeleckou podívanou. A to i díky další brance ze 34. minuty, kterou otočil vývoj zápasu na stranu hostí Jan Ambrož - 1:2.  Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Věchnov po změně stran navýšil vedení

Věchnov po změně stran pokračovala v aktivní hře a zaslouženě přidal i další branky. V 55. minutě uklidnil hosty Dalibor Kolbábek - 1:3. Hosté ale nadále kontrolovali utkání a definitivně rozhodli hattrickem Ostrýže. V 63. minutě přidal Ostrýž čtvrtou branku - 1:4. Aby v  82. minutě dal výsledku hattrickem konečnou podobu zmiňovaný Ondřej Ostrýž - 1:5.

TJ Jiskra Bohdalec
R. Skryja [-] - D. Dostál [-] , P. Janda [-] , V. Ambrož [-] , M. Srnský [-] (73. J. Babák [-] ) , R. Morkus [-] , P. Staněk [-] , J. Sklenář [-] (46. T. Dostál [-] ) , P. Jaša [-] , L. Jaša [-] , J. Ambrož [-]

TJ Věchnov
D. Starý [-] - P. Soudek [-] , T. Bukáček [-] , P. Kubík [-] , P. Kučera [-] , J. Šípek [-] , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , J. Vrbka [-] , O. Ostrýž [-]

ŽK: 35. J. Sklenář , 58. L. Jaša - 76. J. Smolík .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: DOLEŽAL Lukáš - KOLBÁBEK Dalibor (N), KUČERA Martin (N).