22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Ujčov ve druhé půli rozhodl

19

Ujčov ve druhé půli rozhodl a veze z Pohledce tři body

První poločas skončil nerozhodně

Za příjemného skoro letního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídaly útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážily, tak jak domácí gólman Novotný, tak i hostující brankář Bureš žádný střelecký pokus jednoho či druhého celku za svá záda nepustili. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházely oba týmy za stavu 0:0 do kabin. Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Ujčov třemi brankami rozhodl

Druhý poločas se opět dlouho čekalo na první branku až v 64. minutě otevřel gólový účet zápasu Oskar Jančík - 0:1. A aby to nebylo málo hned o tři minuty později střídající Jiří Hanák udeřil podruhé - 0:2. Domácím střelcům se i nadále nedařilo, a tak v 83. minutě definitivně rozhodl Michal Dvořáček - 0:3. Ujčov si tak připsal zasloužené vítězství.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Utkání jako celek lze jen těžko hodnotit. Úvodních 35 minut jsme hráli jak baletky a vypadalo to, že nikdo neví, která bije. Pak domácí tlak ochabl a po pověstném poločasovém Krupicově fénu jsme dali balón na zem a konečně hráli ťukes. V rámci přísloví povolit-přitáhnout jsme druhý poločas naprosto ovládli dění na place a přišlo i brankové zhodnocení a zcela zaslouženě vítězství. Za týden pohostíme Počítky a předpokládám, že body zůstanou U Lumpa. Ujčov pitcho!!

TJ Pohledec
L. Novotný [-] - J. Starý [-] (69. J. Švanda [-] ) , T. Šolc [-] , M. Fajmon [-] , T. Hromádka [-] (54. M. Dostál [-] ) , L. Jambor [-] , F. Karmazín [-] (46. D. Bártek [-] ) , M. Šajner [-] (77. P. Prchal [-] ) , V. Šaroun [-] , J. Pustina [-] , B. Puchýř [-]

SK Ujčov
F. Bureš [-] - V. Šikula [-] (46. J. Hanák [-] ) , P. Mareš [-] , D. Nedoma [-] (79. P. Němec [-] ) , P. Mitáš [-] (46. J. Večeřa [-] ) , Z. Josífek [-] , P. Rotkovský [-] , M. Dvořáček [-] , R. Čuhel [-] , O. Jančík [-] , P. Mitáš [-]

ŽK: 45. F. Karmazín - 23. Z. Josífek , 45. D. Nedoma , 45. R. Čuhel .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - HUMLÍČEK Stanislav (N), MAREŠ Jiří (N).