20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Ujčov vyhrál v Měříně

14. J. Nedoma , 23. V. Šikula (p.) , 77. R. Čuhel
19

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Hráli jsme hrozně, na fotbal se nedalo koukat, a protože jsme hráli ještě hůř jak Ujčov, tak jsme zaslouženě dostali latu. Na naše „propagační střely" serou mouchy za letu, jestli se dostaneme výjimečně k zakončení, tak tutovky s jistotou zahodíme. Když si něco řekneme, tak to neplníme, to se pak nemůžeme divit, že za poslední 2 zápasy máme skóre 0:7

SK Ujčov
Oskar Jančík, vedoucí týmu: Domácí na nás od prvních minut vlítli a chvilku to vypadalo na pěkný kolotoč. Vše jsme zkušeně ustáli,na míči jsme byli přesnější a efektivní. Zcela zaslouženě nám to vyneslo vedení o dvě branky. Druhou půli jako již tradičně jsme odehráli na jistotu, sice se na to nedá koukat, ale nese to ovoce. A když Čudl před koncem zasunul po brejku potřetí, bylo hotovo.Týmovým výkonem jsme domácím téměř nic nedovolili a proto slavíme další vítězství nad sokem z popředí tabulky. Těžkou sérii zápasů završíme v neděli, kdy doufám přijde spoustu diváků a uvidí parádní fotbal. Lídr tabulky z Rožné nedostane ani cenťák hřiště zadarmo. Ujčov pitcho!!!

M. Souček [-] - S. Vlach [-] (46. D. Vokurka [-] ) , L. Vokurka [-] , F. Sysel [-] , D. Hrůza [-] (71. D. Horák [-] ) - T. Gondek [-] , J. Kafka [-] , J. Zelinka [-] (56. A. Korf [-] ) , D. Doležal [-] (71. J. Benda [-] ) - J. Krčál [-] , T. Kuřátko [-]

SK Ujčov
F. Bureš [-] - J. Nedoma [-] , V. Šikula [-] , J. Kroupa [-] , P. Mitáš [-] (68. J. Večeřa [-] ) , Z. Josífek [-] (75. P. Ryba [-] ) , P. Rotkovský [-] , M. Dvořáček [-] , R. Čuhel [-] , O. Jančík [-] , P. Mitáš [-]

ŽK: 35. D. Hrůza - 40. P. Mitáš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GREGAR Daniel - HLADÍK Michal (N), KÜHTREIBER Jan (N).