22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Třebelovice doma nezaváhaly s Chlístovem

27. O. Kemsa , 70. M. Máca (p.) , 78. J. Rakušan - 6. K. Kocmánek , 56. J. Ježek
9

Fotbalisté Třebelovic si v domácím zápase s Chlístovem připsali výhru 3:2 a dotáhli se na svého soupeře na rozdíl dvou bodů

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Domácí Třebelovice přivítaly na svém hřišti celek Chlístova, kterému měli co vracet z podzimního utkání, kde úplně vyhořely. Od samého začátku bylo jasné, že domácí se budou tlačit do koncovky a hosté spoléhat na rychlé protiútoky, což se od samého začátku potvrdilo. Do vedení se dostali hosté již v 6. Minutě, kdy se k odraženému míči po rohovém kopu dostal Kocmánek a otevřel skóre – 0:1. Domácí to ovšem nepoložilo a hnali se rychle za vyrovnáním. Nejprve spálil jasnou šanci Rakušan, poté orazítkoval břevno Ondra Jurka a do třetice z malého vápna netrefil branku Skoumal. Smůlu tak protrhl až ve 27. Minutě Kemsa, kdy po centru uklidil míč do prázdné branky. Těsně před pauzou ještě orazítkoval Máca břevno hostující svatyně a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Domácí vyválčili výhru

Domácí chtěli ve druhém poločase rozhodnout, ale opět to byla koncovka, ve které jsme selhali. Své náznaky šancí nedokázal zužitkovat opět Rakušan, další tisíciprocentní šanci spálil Standa Michal a tak přišel trest. V 56. Minutě se ve vápně dostal balón k Ježkovi a ten poslal hosty do vedení – 1:2. Domácí hráči nadále pálili jednu šanci za druhou a vyrovnání se tak dočkali až v 70. Minutě po sporném penaltovém zákroku. Následný pokutový kop zužitkoval Máca a vyrovnal na 2:2. O 8 minut později už se domácí konečně zaslouženě dostali do vedení, kdy z úhlu prostřelil Rakušan a stanovil tak konečné skóre 3:2.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: Do utkání jsme šli s jasným cílem získat doma tři body, což se nám tak tak podařilo a alespoň částečně se odpoutovali ode dna tabulky. Soupeři děkuji za utkání.

M. Nesiba [-] - O. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , M. Máca [-] , O. Kemsa [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] (87. R. Venhoda [-] ) , M. Kabelka [-] , T. Brychta [-] (46. S. Michal [-] ) , R. Jurka [-]