21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

88. T. Lang (p.) , 90. M. Sosnar - 31. J. Eliáš , 72. A. Křivánek , 78. M. Chadim
13

Rezervní tým z Náměstě si přivezl ze hřiště Nových Syrovic výhru 3:2

Hosté se ujali vedení

Do Nových Syrovic přijel rezervní tým z Náměstě. V minulém kole si Nové Syrovice přivezly důležitý a nečekaný bod ze hřiště Moravských Budějovic. Rezervní tým Náměstě naopak podlehl na svém hřišti Chlístovu 3:4. Na podzim zvítězila doma Náměšť, takže Nové Syrovice měly svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání byl  nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 31. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral kanonýr Jiří Eliáš - 1:0. Hosté se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vzkříšení.

Hosté udrželi vedení

Ve druhém poločase se vše podstatné dělo v závěru zápasu. Nejprve se prosadili hosté za které se trefil nejprve v 72. minutě Adam Křivánek a v 78. minutě pojistil vedení hostů Martin Chadim - 0:3. Vypadalo to tak na klidný závěr, ale domácím se podařilo v 88. minutě Tomášem Langem z pokutového kopu a Miroslavem Sosnarem z 90. minuty snížit na rozdíl jediné branky. A ikdyž byl v 93. minutě vyloučen za druhou žlutou kartu Adam Křivánek, hosté již o výhru nepřišli.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Dnes si odvážíme pro nás důležité tři body. I když musím uznat že asi ne díky fotbalovosti. Soupeř hrozil hlavnĕ ze standartních situací, které nám párkrát nadělali dost starostí. Konec zápasu byl z naší strany zbytečně dramatický. Jsme rádi že vezeme do Vícenic výhru.

SK Nové Syrovice
P. Novák [-] - J. Pojezný [-] (59. J. Vlček [-] ) , M. Sosnar [-] , J. Dubský [-] , T. Lang [-] , J. Železný [-] , D. Kabelka [-] , D. Janoušek [-] (62. M. Havelka [-] ) , R. Janoušek [-] , M. Procházka [-] , M. Havelka [-]

A. Štolfa [-] - M. Štolfa [-] , V. Kopuletý [-] , T. Jabůrek [-] (56. A. Křivánek [-] ) , M. Veselý [-] , M. Chadim [-] , F. Tomek [-] (82. F. Junášek [-] ) , M. Matoušek [-] , J. Eliáš [-] (79. M. Křivánek [-] ) , L. Vrba [-] , M. Stachovič [-] (56. M. Lokaj [-] )

ŽK: 67. A. Křivánek . ČK: 90. A. Křivánek .
Hráči zápasu: M. Chadim .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - KYLÍŠEK Petr (N), PACULA Pavel (N).