20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Koněšín si přivezl z Lipníku nečekanou výhru

12

Fotbalisté Koněšína si připsali na půdě Lipníku první venkovní výhru a rázem se jejich šance na záchranu zvýšila

Hosté se ujali vedení

Fotbalisté Lipníku přivítali na svém hřišti poslední tým soutěže z Koněšína. V minulém kole se překvapivě lépe dařilo Koněšínu, který zvítězil podruhé v sezóně, když porazil na svém hřišti Hartvíkovice 4:2. Lipník naopak utrpěl nejtěžší porážku sezóny, když podlehl Vladislavi na jeho hřišti 5:0.Na podzim dokázal Lipník zvítězit na půdě Koněšína 3:0. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již ve 3. minutě

musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Tomáš Polovčíkův - 0:1. V 11. minutě byl navíc vyloučen Michal Tretera. Domácí diváci si jistě přesto přáli a

Hosté urvali výhru ve svůj prospěch

Ve druhém poločase se domácí tým snažil o vyrovnání, což se jim podařilo již v 55. minutě zásluhou Matěje Valy - 1:1. Každý asi čekal, že se karta obrátí ve prospěch domácího celku. Jenže hosté si šli za vítězstvím a v 71. minutě vrátil hostům opět vedení Pavel Čermák - 1:2. Touto brankou byli domácí tak zaskočeni, že do konce zápasu se již vyrovnání nedočkali.

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - T. Kutálek [-] , M. Tretera [-] , J. Brabenec [-] (23. J. Procházka [-] ) , P. Burian [-] - A. Kisela [-] , M. Mašeja [-] , M. Vala [-] , Z. Svoboda [-] - L. Žák [-] - J. Čtvrtníček [-] (60. J. Jonáš [-] )