17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Myslibořice vezou z Koněšína povinnou výhru

14

V zápase prvního a posledního týmu zvítězily favorizované Myslibořice nad domácím Koněšínem zcela jasně 0:7

Hosté o dva góly lepší

Oba dnešní soupeři měli před zápasem diametrálně odlišné výchozí pozice: domácí Koněšín se krčí na posledním místě s 5 body a jen jednou jedinou výhrou v soutěži (teprve v předminulém kole) – to vedoucí Myslibořice dosud nasbíraly bodů 43 a na svém kontě mají jen jedinou prohru (až teprve v minulém kole). Rozdíl asi nemůže být propastnější…v Koněšíně se tak odehrával souboj nejhorší obrany s teď už nejlepším útokem.

Myslibořice si vytvořily první šanci v první minutě, druhou šanci ve druhé minutě a třetí šanci v minutě třetí – ta už skončila i prvním gólem. To se to pak hraje…ovšem Koněšínu se dařilo celkem zdařile během prvního poločasu vzdorovat a hrát i vyrovnanější partii, kdy se zejména mladý Čermák mohl na straně domácích  vzepřít statistice. Leč nestalo se a hosté šli po další podařené akcí do kabin s dvoubrankovým vedením.

Hosté ještě skóre navýšili

Jestli Koněšín držel v prvním poločase s favoritem jakš-takš krok, tak v poločase druhém byl vždy o krok pozadu. Chyběly mu fyzické i psychické síly, kvalita i bojovnost. Po rychlém třetím gólu hostů se už zápas stal jen pouhou formalitou a bylo jen na hostech, jak moc je to bude bavit. V pohodovém tempu se jim podařilo do konce dotáhnout ještě trio pohledných Fňukalových šancí, aby konečné skóre uzavřeli už v nastavení z penalty. Statistika tentokrát nezklamala…

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Zápas jsme určitě nechtěli podcenit, zápasy s posledním týmem bývají nevyzpytatelné. Od první minuty jsme se drali do útoku a chtěli rychle rozhodnout zápas, což se nám i podařilo. Napravili jsme tak zaváhání z minulého kola. Jsme rádi, že se gólově chytl Honza Fňukal. Teď už se musíme pomalu připravit na dva domácí zápasy