19.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2021-2022

--

--

32. O. Kraják , 33. R. Bukač , 48. R. Záruba , 68. R. Ottmar (p.) , 73. Z. Chmelík , 79. Z. Chmelík , 81. O. Kraják
3

Předposlední Zámrsk přivítal na svém hřišti vedoucí tým tabulky Libišany. Domácí tým navíc neměl k dispozici své futsalové posily a porážku 0:6 z prvního vzájemného zápasu mohl odčinit jen velmi těžko.

Domácí se chvíli drželi

Od začátku zápasu to bylo na jednu branku. Zámrsk se snažil při každé příležitosti přejít do protiútoku, ale žádný z nich nebyl úspěšný. V 22 a 23 minutě měli obrovské příležitosti Ondřej Kraják a Radim Záruba, jejich pokusy se ale mezi tři tyče nevešly.

Uběhlo deset minut a Ondřej Kraják se dokázal uvolnit na polovině hřiště a po svém přímočarém útoku dokázal rozvlnit síť za dobře chytajícím Michalem Brandou.

Hned o minutu později se po závaru v pokutovém území k míči dostal Radek Bukač a stanovil poločasové skóre zápasu. 0:2

Branky padaly jen do jedné sítě

Do druhého poločasu šli domácí s energií a chtěli vývoj zápasu změnit. Bohužel pro ně hned v 48. minutě po teči Romana Mudricha slavil gól Radim Záruba.

Zbytek zápasu patřil především Zdeňkovi Chmelíkovi. Nejprve vybojoval penaltu, kterou proměnil Ottmar Radim. Později on sám přidal dvě branky.

Stejně jako skóre otevřel, tak ho nakonec i zavřel. Ondřej Kraják dával branku na konečných 0:7.

V Zámrsku se žádné překvapení nekonalo. Libišany i po devatenáctém kole zůstávají na vedoucí příčce soutěže.

Fotografie poskytl Vojta Kaluža, děkujeme.

SK Zámrsk
M. Branda [-] - D. Houžvička [-] (80. T. Syrový [-] ) , P. Šlepecki [-] , R. Mudrich [-] , J. Hlaváček [-] - R. Matoušek [-] , P. Novák [-] , M. Jiráský [-] (82. F. Peterka [-] ) , M. Bezdíček [-] - T. Houžvička [-] , A. Csernyanszký [-] (57. B. Vopařil [-] )

FC Libišany
D. Šimon [-] - J. Fidra [-] (69. P. Šmeral [-] ) , R. Ottmar [-] , L. Kraják [-] , R. Záruba [-] , R. Bukač [-] (87. Z. Zasadil [-] ) , Z. Chmelík [-] , O. Kraják [-] , M. Holubec [-] , Z. Semelka [-] , P. Motyčka [-]

Místo: Zámrsk. Počet diváků: 110. Rozhodčí: Štěrba Jaroslav - VYKOPAL Filip, HOŘÍNEK Lukáš.