11.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

30. M. Petr , 67. J. Čižmár - 9. V. Mašek , 13. P. Čečák , 16. P. Malý , 26. V. Mašek , 52. P. Malý , 65. L. Trnka
7

Božíčany hostily Pernink a čekal je důležitý souboj. Mezi oběma týmy totiž byl rozdíl pouhého bodu.

Pernink začal zprudka

Domácí borci si sice v posledních kolech připsaly senzační remízu s Březovou nebo skalp Útviny, ale rovněž si odvezli jedenáct gólů z Nejdku. A Pernink třikrát za sebou prohrál, ale může se opřít o výborný útok.

Jednoznačně lépe do utkání vstoupili fotbalisté Perninku. Už v 9. minutě totiž vedli zásluhou svého kanonýra Václava Maška. Jen čtyři minuty poté na něj navíc navázal jeho spoluhráč Petr Čečák rázem to bylo 0:2.

Pak mezi góly uběhla ještě kratší doba a na listinu střelců se zapsal rovněž Petr Malý. Ve 24. minutě navíc svůj výkon korunoval druhou branku v zápase Mašek, a Božíčany byly zralé na ručník.

Ale nevzdávaly se. Ve 30. minutě totiž snížil jejich hráč s číslem 11 na zádech Marcel Petr, a protože se z gólového hlediska nic dalšího nestalo, do kabin se šlo za stavu 1:4.

I druhá půle patřila hostům

I do druhého poločasu lépe vstoupili hosté z Perninku. Petr Malý díky své další brance rozšířil řady dvougólových střelců zápasu.

V 65. minutě se jím inspiroval Lukáš Trnka, jenž navyšoval už na 1:6.

Domácí celek se sice ještě zmohl na snížení, když síť za Karlíkovými zády rozvlnil Jakub Čižmár, to ale bylo z jejich strany všechno. Žádné drama se nekonalo a do Perninku odjely všechny tři body. Pernink se tak nenechal Božíčanami přeskočit a s třetí nejlepší ofenzivou se drží na osmé příčce tabulky. Božíčany jsou hned pod nimi.