7.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

--

Senzace! Předposlední Jáchymov bodoval s první Březovou

22. J. Hvizd , 60. M. Pleva , 80. M. Skořepa (p.) - 5. J. Dressler , 19. R. Csemer , 85. J. Dressler
6

Od souboje mezi první Březovou a předposledním Jáchymovem, který dosud nezískal ani bod, se čekala jasná výhra domácích. Zápas však měl úplně jiný průběh.

Jáchymov překvapivě brzy vedl o dvě branky

80 přítomných diváků na první branku zápasu nečekalo příliš dlouho. A byla to branka senzační, jelikož poslala do vedení jednoznačného outsidera utkání. Už v 5. minutě totiž parádně z přímáku zhruba z 25 metrů rozvlnil síť jáchymovský Jan Dressler.

A i další branka byla překvapivá. Opět jí totiž dal po krásné akci hostující Jáchymov – konkrétně Robert Csemer. V 19. minutě to tedy bylo 0:2 pro hosty.

Michal Günther pak mohl navýšit na 0:3, ale svou šanci po samostatném nájezdu na brankáře v gól nepřetavil.

Ve 22. minutě přeloboval gólmana Doležala Jan Hvizd a snížil tak na 1:2. A s tímto výsledkem se šlo do kabin.

Jáchymov i přes komplikace dotáhl zápas do remízy

Do druhé půle gólové lépe vstoupili domácí, když po centru ze hry využil v 60. minutě své výškové převahy útočník Březové Marek Pleva. A rázem bylo srovnáno.

Následně mohli domácí skóre zcela otočit, ale Doležal Jáchymov skvělým zákrokem podržel.

V 80. minutě ale přišla sporná penalta, po níž březovští přeci jen poprvé slavili vedení, protože ji úspěšně proměnil Martin Skořepa.

Následovala tutovka jáchymovského Petra Sebery, ten však hlavou trefil pouze břevno.

Nakonec se ale Jáchymov přeci jen dočkal senzačního srovnání. V 85. minutě se k dalšímu přímému kopu, tentokrát ze 20 metrů, postavil Jan Dressler a kuriózně mezi nohama překonal domácího strážce branky Damira Hasiče.

TJ Jáchymov
Josef Kubánek: Remíza 3:3 je výborná, přesto má hořkou příchuť, když zápas výrazně ovlivnil rozhodčí, který už v první půli, měl udělit domácím redku, za jasný faul na Roberta, který nepochopitelně otočil. To hlava nikomu nebrala. Přesto jsme získali první bod proti silnému soupeři, protože všichni podali velmi dobrý výkon. Dnes to byl určitě Drexův zápas, bránil, dával góly, hasil průsery v obraně. Všem účastníkům dnešního zápasu moc děkuji. Udělali jste mi fakt radost.