3.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2015-2016

--

--

Červený Hrádek hladce bere tři body

0

O víkendu se ve třetím kole střetl nový účastník III.třídy Červený Hrádek a stálice, tým Hodic, který přijel bez několika svých opor.

Červený Hrádek začal aktivně

Kdoví jak by se zápas vyvíjel, kdyby v první minutě hosté využili zaváhání Červenohrádecké obrany, krásnou ulici za obránce musel hasit až v poslední chvíli stoper domácích Nosek. V prvních deseti minutách domácí vyrobili ještě 2 podobné hrubky a zápas mohl nabrat úplně jiný směr. Jenže poté na pravém okraji hřiště prošel přes dva obránce Trojan a řítil se sám proti brankáři Hodic Svobodovi, ten ovšem zůstal stát a s pomalou přízemní střelou do středu brány si poradil. Z další útočné akce z pravé strany se už domácí tým nemýlil. Vychytil dostal přihrávku na šestnáctku, kde se postupně zbavil dvou obránců, tvrdou střelou vymetl pavučinu v šibenici a  dostal svůj tým do vedení. Chvíli po vstřeleném gólu dostal přihrávku za obranu hráč z prvního kola Svačina, který zřejmě překvapen ze své šance sám proti gólmanovi neuspěl. Poločas tak skončil výsledkem 1:0

Hodice odpadli

Druhý poločas pokračoval ve stejném scénáři jako první. Vyrovnanou hru ve středu pole domácí využívali k rychlým protiútokům. Sami na gólmana se řítili domácí ještě dvakrát, jenže ani v jednom případě nezachovali chladnou hlavu a stav se tak neměnil. Až v 70. minutě dostal křižnou přihrávku napříč vápnem Svačina a akcí jak se říká ,,až do kuchyně" zvýšil na 2:0. Domácí drželi otěže zápasu a hosté se ve druhém poločase takřka nedostali k bráně. V 84.minutě bylo rozhodnuto. Kasáček byl při průniku faulován obránci a rozhodčí nařídil přímý volný kop. Vychytil se po signálu opřel do balónu levou nohou, z 25 metrů obstřelil zeď a míč skončil u tyče, 3:0. Hosté v tomto zápase nepotvrdili pozici favorita a prohráli tak rozdílem třídy.

FC Červený Hrádek
Zdeněk Nosek, vedoucí týmu FC Červený Hrádek: Čekali jsme těžkého soupeře, který nás bude přehrávat. Obzvlášť, když jsem se dozvěděl před utkáním o další absenci jednoho z našich hráčů. Ale kluci utkání zvládli na výbornou a můžeme se tak těšit z dalších důležitých bodů.

M. Stejskal [-] - P. Kasáček [-] , F. Nosek [-] , M. Pospíchal [-] - J. Trojan [-] (75. M. Cech [-] ) , J. Vychytil [-] , B. Kříž [-] , L. Gall [-] , J. Dohnal [-] - J. Svačina [-] , L. Janák [-] (60. D. Štěpán [-] ) -

TJ Hodice
Z. Svoboda [-] - A. Hons [-] (51. Z. Srp [-] ) , L. Kühtreiber [-] , J. Novotný [-] , M. Novotný [-] , K. Koráb [-] , L. Fišer [-] , L. Biskup [-] , J. Biskup [-] , L. Salus [-] (16. D. Dolský [-] ) , J. Biskup [-]

ŽK: 80. J. Svačina - 74. L. Biskup , 80. J. Biskup .
Hráči zápasu: J. Vychytil .
Místo: Č.Hrádek. Počet diváků: 55. Rozhodčí: JELÍNEK Roman - ABRAHAM Josef, ABRAHAM David.