11.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2015-2016

--

Hodice úspěšně vzdorovali favoritu utkání

32. J. Biskup , 45. K. Biskup , 52. L. Biskup , 61. L. Biskup , 66. P. Hubený
0

Hosté přijeli do Hodic jako vedoucí tým soutěže a také tomu odpovídal jejich přístup k utkání, který podcenili.

Špatný terén lépe seděl domácím

V Hodicích se nehrál moc líbivý fotbal, spíše účelný. Oba týmy spíše nakopávali balon na útočníky, jen minimum hry se hrálo kombinačně. Navíc hosté se sešli jen v minimálním počtu, bez možnosti střídání. A toto se promítlo do výsledku prvního poločasu, když se hostům zranil hráč, musel dohrát i indisponovován. Domácí nabídnuté šance využili a vyhráli zaslouženě první poločas 2-0.

Luboš Biskup si dvěma brankami řekl o sestavu kola.

Druhý poločas jako by z oka vypadnul poločasu předchozímu. Hosté byli minimálně nebezpeční a tak domací přidávali branky. Tento zápas zastihnul Luboše Biskupa v parádní formě tvořil i sřílel a nakonec docílil krásných dvou gólů. Hosté si ještě situaci více zkomplikovali v 69.minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Leoš Kořínek. Od této chvíle se zápas jen dohrával. Domací vydřeli z tohoto bojovného utkání krásné vítězství 5 - 0 .

TJ Větrný Jeníkov
Lukáš Homola, záložník: Z naší strany šlo jistě o podcenění soupeře. Mysleli jsme že to půjde samo. Do příštích zápasů doufám, že budeme dostatečně poučeni.