12.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2015-2016

--

--

Těsná výhra TJ Skalky Brzkov

0

V tomto záchranářském duelu se radovali domácí, když spíše silou předčili hosty z Hybrálce.

Hrubá chyba domácího brankáře

První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl. Bojovalo se o střed hřiště. Přece jen se zdáli aktivnější domácí, nakopávali míče na své dva silné útočníky, ale i tak z toho gólové šance nebyli. Rozhodla tedy banální situace když hosté nakopávali míč do předu, domácí brankář balón neudržel a pro dobíhajícího Radka Pytlíka již nebyl problém vsítit branku.

Obrat domácích

Hosté lépe vstoupili do druhé půle vytvořili si šance, ale druhou branku nepřidali. Toho dokázali využít domácí, když zvýšili tlak před brankou a po centru ze strany hlavičkoval mezi dvěma stopery domácí Milan Laštovička a vyrovnal skóre na 1-1. Po malé chvíli zahrál hostující hráč v pokutovém území nešťastně rukou a domácí se dostali do vedení z pokutového kopu. V posledních minutách se hosté snažili vyrovnat, ale vyšli naprázdno. Tedy konečné resumé zní že důležité body zůstali doma v Brzkově.

TJ Skalka Brzkov
Milan Dobrovolný: Pro nás velmi důležité tři body, které se určitě hodně promítnou v konečné tabulce.

1.máj Hybrálec
Pavel Šimek, obránce: Nezastírám,že jsme si do Brzkova přijeli pro body a to nejlépe pro tři. Naše předvedená hra byla vcelku dobrá, ale konečný výsledek není pro nás vůbec dobrý.

M. Řehák [-] - O. Bárta [-] , P. Novotný [-] , J. Végh [-] , M. Novotný [-] - L. Jaroš [-] , V. Laštovička [-] , J. Novotný [-] , M. Laštovička [-] - M. Dobrovolný [-] , M. Beránek [-]

P. Svoboda [-] - J. Šiška [-] , J. Lindourek [-] , P. Šimek [-] , L. Ohnút [-] - T. Ehrenberger [-] , K. Suk [-] , J. Chalupský [-] , J. Hrubý [-] - P. Hrubý [-] , R. Pytlík [-]

ŽK: 87. M. Dobrovolný , 90. O. Bárta - 8. P. Svoboda , 78. K. Suk , 87. R. Pytlík .
Hráči zápasu: M. Laštovička - P. Svoboda , R. Pytlík .
Místo: Brzkov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: VLK Radim - ŠKAROUPKA Pavel (N), BRUNNER Marcel (N).