12.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2015-2016

--

--

TJ Kozlov smírně s TJ Sokol Puklice B

0

Domácí nastoupili do zápasu jako favorité a chtěli potvrdit roli lídra tabulky III.třídy.

Hosté vzdorují favoritu utkání

Hosté z Puklic nechtěli v Kozlově odevzdat body zadarmo a v první půli byli lepším týmem.

Bojovným výkonem a rychlým přechodem do útoku si postupně vytvořili několik šancí, které proměnili ve dvoubrankové vedení. O tyto branky se postarali Jiří Kabelka a výborně hrající Miroslav Pauser. Za domácí korigoval výsledek poločasu Jaroslav Bečka.

Změny v sestavě vedli k bodu pro obě strany

Do druhé půle udělali kozlovští dvě změny v sestavě a jejich hra se postupně zlepšovala. Hned ve druhé minutě vstřelili  gól a tím se jim podařilo i srovnat stav utkání.

Díky vyrovnanému stavu začalo přibývat osobních soubojů a rozhodčí Zimola měl hodně práce s řízením nervózního průběhu zápasu.

Další důležitý gól padl do sítě Kozlova v 60.minutě po zbytečném faulu domácího stopera a Puklice se zásluhou druhého gólu Miroslava Pausera ujali vedení .

Už to vypadalo na překvapení kola , když domácí tým v závěru utkání zásluhou Tomáš Janečka ze standardní situace vyrovnal na konečných 3 :3

TJ Kozlov
Tomáš Janeček: Vzhledem k průběhu utkání je remíza spravedlivým výsledkem a oba týmy si připsali bod za remízu.

TJ Kozlov
L. Lang [-] - V. Rychtecký [-] , R. Kliment [-] - T. Hendrych [-] (46. T. Janeček [-] ) - L. Rychtecký [-] - J. Bečka [-] , P. Hartman [-] , K. Pavlíček [-] (46. M. Kriegsman [-] ) , J. Štěpánek [-] , M. Matějíček [-] , M. Mlsna [-]

TJ Sokol Puklice B
M. Kabelka [-] - R. Novotný [-] , T. Skotar [-] , M. Driml [-] - K. Kružík [-] - J. Kabelka [-] , Z. Vondrák [-] (61. F. Kuchyňa [-] ) - R. Křišťál [-] , D. Skotar [-] (76. V. Hons [-] ) , L. Zeman [-] , M. Pauser [-]

ŽK: 58. J. Štěpánek , 78. L. Rychtecký . ČK: 90. L. Rychtecký .
Hráči zápasu: T. Janeček - M. Pauser .
Místo: Kozlov. Počet diváků: 20. Rozhodčí: ZIMOLA Bohuslav - LUKÁČ Ondřej (N), MEDVÍK Dalibor (N).