2.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Pět minut stačilo domácím k otočení zápasu

0

Rozsochatec na domácím hřišti prohrával, ale během pěti minut vstřelil tři branky a Okrouhlici nakonec pokořil.

Domácí předvedli neurovnanou hru

První půle moc vzruchu nepřinesla. Domácí sice byli lepším týmem, ale jejich hra byla neurovnaná. Diváky moc šancí ze sedadel nezvedlo.

Všechny branky padly po příchody z kabin

Už pět minut po příchodu na hřiště se do vedení dostali hosté. Autové vhazovaní skončilo u Peška, který zatáhl balon až do vápna a obstřelil brankáře. Na vyrovnání si domácí museli počkat až do sedmdesáté minuty. Fousek unikl po pravé straně poslal prudký míč před branku a ten se odrazil od Dana Dundáčka. O tři minuty později už Rozsochatec vedl. Po faulu na Fialu rozhodčí Muzikář pískl penaltu, a tu proměnil Martin Venc. Za další dvě minuty už to bylo 3:1. Hostující brankář se nedohodl s obráncem a toho využil Ondřej Fiala, který poslal balon do prázdné branky.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „První poločas byl z naší strany neurovnaný, a myslím, že soupeř byl o něco lepší. Poté co šel do vedení, tak jsme hru vyrovnali a snažili jsme dotáhnout manko. PO vyrovnávací brance to na hřišti trochu jiskřilo. N8m se ale podařilo dát ještě dvě branky a to hosty položilo. Se třemi body jsme spokojení, byl to namáhavý zápas, hlavně ve druhém poločase.“

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Matějka, hráč Okrouhlice: „První poločas domácí byli kombinačně a herně lepší. Ve druhé půlce jsme sice šli do vedení, ale pak se domácím v rozkouskovaném utkání podařilo vyrovnat. Během pěti minut, kdy jsme inkasovali tři branky, nám chyběla koncentrace. Bylo to rozhádané, byli k vidění ostré zákroky, my už jsme to tak nějak neuhlídali a bylo po zápase.“

Z. Rýdl [-] - P. Šikýř [-] (46. O. Fiala [-] ) , M. Venc [-] , D. Dundáček [-] (86. P. Dundáček [-] ) , K. Křivský [-] , L. Plodík [-] , P. Fousek [-] , V. Brož [-] , R. Venc [-] , D. Meloun [-] , K. Pazderka [-]

J. Neuvirth [-] - Z. Dolejší [-] , M. Janda [-] (67. J. Švec [-] ) , M. Vydrář [-] (79. M. Med [-] ) , M. Beránek [-] , J. Šťastný [-] - J. Matějka [-] , M. Koncz [-] , M. Pešek [-] - D. Prášek [-] , P. Beránek [-]

ŽK: 72. D. Dundáček - 30. J. Šťastný , 48. P. Beránek , 73. M. Janda .
Hráči zápasu: P. Fousek - J. Neuvirth .
Místo: Rozsochatec. Počet diváků: 70. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - ODVÁŘKA Jan, BOHUNĚK Miloslav.