7.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Ždírec stále drží první příčku

31. R. Kubát (p.) - 16. J. Zahradník , 35. J. Matějka , 67. R. Kučírek (vl.) , 85. L. Malínský , 89. L. Malínský
0

Svěřenci hrajícího trenéra Tomáše Máši zatím stále drží první příčku tabulky, i když jen díky lepšímu skóre než má Rozsochatec. Naposledy si odvezli vítězství z Lipnice.

Domácí drželi nadějné skóre

V úvodu poločasu drželi domácí krok se soupeřem. Jenže pak se Ždírec dostal do vedení, když se prosadil Zahradník – 0:1. Pak ale Lipnice dokázala srovnat díky proměněné penaltě Kubáta – 1:1. Jenže ždírečtí fotbalisté se o chvilku později opět dostali do vedení, když se po faulu na Malínského postavil k trestnému kopu Jiří Matějka a z nějakých dvaceti metrů vymetl přesně šibenici – 1:2.

Jasná režie hostů

Druhou půlku ovládli hosté, a bylo jen otázkou času, kdy se střelecky prosadí a kolik branek vstřelí. První přišla v 67. minutě, to si střílený centr Kučírka srazili domácí do brány – 1:3. A když v posledních pěti minutách dvakrát utekl Malínský, tak bylo rozhodnuto – 1:5.

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Tomáš Rojka, trenér Lipnice: „Prvních patnáct minut jsme soupeři stačili, ale pak už jsme neměli šanci. Herní rozdíl byl znát ve všech činnostech.“

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Tomáš Máša, hrající trenér Ždírce B: „Z naší strany to bylo dobré, i když domácí měli hřiště shrabané jen do půlky. Bylo to škoda, protože mají hezký areál. Naše vítězství podle mě bylo zasloužené, diktovali jsme hru i tempo. A to hlavně ve druhé půli, ta byla jednoznačná a bylo otázkou času, kdy dáme branku a hlavně kolik jich padne.“

A. Iakymenko [-] - P. Bárta [-] - L. Souček [-] , A. Bláha [-] , L. Pejchal [-] , J. Klofáč [-] , T. Horák [-] , R. Kubát [-] , T. Hradecký [-] (66. R. Kučírek [-] ) , J. Dolejš [-] , P. Šíma [-]

R. Fousek [-] - D. Bříza [-] , P. Beran [-] (65. P. Fajt [-] ) , L. Polanský [-] , Z. Pleva [-] - J. Matějka [-] , T. Máša [-] , J. Zahradník [-] (68. M. Kolář [-] ) , J. Matějka [-] - J. Tlustý [-] (85. M. Vomela [-] ) , L. Malínský [-]

ŽK: 45. T. Hradecký , 64. L. Souček - 31. R. Fousek , 49. J. Tlustý .
Místo: Lipnice nad Sázavou. Počet diváků: 45. Rozhodčí: DUŠEK Ondřej - CULKA Ladislav, BOHUNĚK Miloslav.