8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Ždírec si s chutí zastřílel

0

Už na začátku zápasu bylo jasné, že domácí vyhrají. Jen bylo otázkou jakým rozdílem. Nakonec zápas skončil 7:0, ale nebylo daleko do desítky. Soupeř přijel s poslepovanou sestavou a na jejich výkonu to bylo znát. Šest branek ze sedmy má na svědomí Lukáš Malínský.

V první půli padly dvě branky

Domácí byli od začátku lepším týmem a do vedení se dostali už ve 12. minutě. To využil centr od Matějky Malínský – 1:0. Za deset minut se náskok navýšil, kdy vlastní úprk obraně zužitkoval Tlustý – 2:0. Poté se osmělili i hosté, ale Beránkovu střelu vytěsnil domácí brankář na roh. Pak domácí ještě neproměnili několik šancí, tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

One man show Lukáše Malínského

Na začátku druhé půli nejprve střílel z úhlu Prášek, ale prázdnou bránu netrefil. A tak se už jen střílelo na druhé straně. One man show předvedl Malínský, který ke svým dvěma trefám z první půle přidal dalších pět. Nejprve se prosadil ve 49. minutě, kdy po autu prodloužili Ždírečtí balon na Malínského a ten svůj tým uklidnil – 3:0. Pak během dvou minut navýšil skóre na 5:0. A v 73. minutě Tlustý zatáhl balon po lajně a přes nohu nacentroval balon na Malínského – 6:0. Své střelecké představení završil o dvě minuty později.

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Tomáš Máša, hrající trenér Ždírec B: „Měli jsme z toho zápasu o hodně větší strach, než to nakonec vypadalo. Po čtvrt hodince bylo jasný, že pokud neuděláme nějaký kraviny, tak musíme vyhrát. Kluky fakt musím pochválit, tým funguje jako celek a tak, jak má. Nějak se nám rozstřílel Lukáš Malínský. A musím říct, že nebylo daleko do desítky.“

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Matějka, hráč Okrouhlice: „Já jsem byl tak naštvaný. Nepřišlo šest lidí, takže jsme museli sestavu lepit, půlka týmu byla z poskládaná z béčka. Hráli jsme odevzdaný fotbal. Oni mají mladé a rychlé kluky a ty nám nasázeli hodně branek. Po třetí brance už to bylo odevzdané. Kdybychom se sešli, tak to mohlo vypadat jinak.“

R. Fousek [-] - D. Bříza [-] , P. Beran [-] (46. P. Fajt [-] ) , L. Polanský [-] (60. M. Ondráček [-] ) , Z. Pleva [-] - J. Matějka [-] , T. Máša [-] , J. Zahradník [-] , J. Matějka [-] - J. Tlustý [-] (73. M. Vomela [-] ) , L. Malínský [-]

J. Neuvirth [-] - M. Strašil [-] , L. Kahoun [-] , M. Beránek [-] - J. Švec [-] (60. M. Med [-] ) , J. Matějka [-] , V. Strašil [-] - D. Prášek [-] , L. Míchal [-] , Z. Dolejší [-] , P. Beránek [-]

ŽK: 78. J. Zahradník - 30. Z. Dolejší , 77. M. Beránek .
Hráči zápasu: L. Malínský .
Místo: Ždírec nad Doubravou. Počet diváků: 50. Rozhodčí: PROKŠ Jiří - ODVÁŘKA Jan, MOŠNER Josef.