8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Světlá se z výprasku vzpamatovala a nadělila bůra

11. M. Šmíd , 23. M. Muzikář (p.) , 29. L. Bárta , 37. M. Šmíd , 76. L. Dibelka
0

Světlá má výsledky jak na houpačce. Po výprasku ve Starém Ransku, kde prohrála 7:1, se dokázala zvednout a zvládnout pouťový zápas a soupeř z Lipnice nadělila bůra.

Vše hlavní proběhlo v prvním poločase

Světelští fotbalisté se předvedli na pouť ve svém lepším světle. Už v 11. Minutě se otevřenou obranou prodral Milan Šmíd a poslal svůj tým do vedení – 1:0. Ve 23. minutě se po faulu na Dvořáka pískala penalta a Muzikář ji s přehledem proměnil – 2:0. O šest minut později využil otevřené obrany Ladislav Bárta a navýšil skóre – 3:0. Ještě do poločasu svým druhým gólem skóroval Milan Šmíd – 4:0.

Domácí dokázali udržet čisté konto

Po změně stran už fotbal nebyl tak pohledný jako v první půli. Domácí dokázali zdržet čisté konto a upravit skóre na pět branek. V 76. minutě se centrovaný balon odrazil na penaltu, kde číhal Dibelka a trefil se mezi tři tyče – 5:0.

FK Bohemia Světlá nad Sázavou B
Martin Vaňkát, hrající trenér Světlé B: „Konečně jsme hráli po zemi, kombinačně. V první půli jsme ještě nastřelili břevno a soupeře jasně přehráli. Druhá půlka byla utahaná. Ale byli jsme lepší. Zase jsem zamíchal se sestavou a hned to vypadalo jinak.“

V. Provazník [-] - L. Bárta [-] (70. M. Šemík [-] ) , M. Šmíd [-] , M. Muzikář [-] , O. Burda [-] , R. Frolka [-] , M. Petrus [-] , P. Dvořák [-] (54. L. Tecl [-] ) , L. Dibelka [-] (79. M. Šimek [-] ) , J. Vaňásek [-] , M. Vaňkát [-]

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
R. Kučírek [-] - P. Šíma [-] , T. Hradecký [-] , P. Bárta [-] , M. Krupička [-] - P. Dolejší [-] , T. Horák [-] , R. Kubát [-] - Z. Rosenberg [-] , L. Souček [-] , L. Pejchal [-] (46. T. Rojka [-] ) -

ŽK: 53. M. Krupička .
Hráči zápasu: R. Frolka .
Místo: Světlá nad Sázavou. Počet diváků: 120. Rozhodčí: VOJTÍŠEK Radek - BOHUNĚK Jaroslav, JIRSA Lukáš.