10.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jeřišno je stále s jedním bodem

0

Světlá se pomalu zvedá. Už druhý domácí zápas po sobě dokázala vyhrát a rozhodně to nebyla žádná nuda. Diváci se dočkali hned sedmy branek Sklářů. Zpočátku to se Světelskými nevypadalo dobře, ale postupně se jim začalo alespoň trochu dařit na domácím hřišti. Všechny tři vítězství totiž vybojovali na něm. Zato Jeřišno se stále trápí. Opět padlo a na svém kontě má jeden jediný bod. Navíc je suverénně nejvíce inkasujícím týmem. Za deset zápasů dostala 45 branek.

Čtyři minuty stačily na vstřelení tří branek

Už začátek zápasu nasvědčoval tomu, že domácí získají tři body. Což se začalo projevovat už ve 20. minutě, kdy šli Skláři do vedení. Po centru se balon odrazil ke Šmídovi a ten otevřel skóre – 1:0. Poté přišla čtyřminutovka, během které se domácím povedlo vstřelit tři branky. Nejprve ve 28. minutě Tomáš Bárta napodobil svého kolegu a dorazil míč do sítě – 2:0. Za dvě minuty už to bylo o tři branky. Muzikář napřáhl z hranice velkého vápna a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:0. A ve 32. minutě stejný hráč nachytal hostujícího brankáře. Přeloboval ho totiž z půlky hřiště – 4:0.

Břevno, tyčka, gól…

Po změně stran se opět střílelo jako o závod. Opět padly čtyři branky, jedna z nich byla čestným úspěchem hostů. V 51. minutě se domácí dočkali bůra. Z pětadvaceti metrů napřáhl Šmíd a balon skončil mezi třemi tyčemi – 5:0. V 63. minutě se opět radovali Skláři. Frolka si naběhl na zadní tyčku, kam mu přiletěl centrovaný míč. On si ho zpracoval na koleno a pak ho poslal do prázdné branky – 6:0. Poslední zásah si připsal Šemík. Ten u lajny vybojoval a zpracoval balon a z úhlu se odhodlal ke střele. Ta mířili do břevna, od něj do tyčky a pak zapadla do brány – 7:1. Čestného úspěchu se nakonec dočkali hosté, kteří využili chyby domácích a Kolář mohl zamířit do sítě – 7:1.

FK Bohemia Světlá nad Sázavou B
Martin Vaňkát, hráč Světlé B: „Od začátku jsme byli lepším týmem, o tom svědčí i poločasový výsledek 4:0. Bylo jen otázkou, kolik branek soupeři vstřelíme. Bylo to pro nás zasloužené a jednoznačné vítězství.“

V. Provazník [-] - T. Bárta [-] , O. Vacek [-] , M. Pecha [-] (59. M. Šemík [-] ) , M. Šmíd [-] , M. Muzikář [-] (68. M. Šimek [-] ) , O. Burda [-] , R. Frolka [-] , M. Petrus [-] , L. Tecl [-] (46. M. Petřík [-] ) , M. Vaňkát [-]

TJ Viktorie Jeřišno
P. Doležal [-] - R. Krátký [-] , T. Jelínek [-] - Z. Doležal [-] , M. Poul [-] - J. Šťastný [-] , O. Horák [-] - T. Uchytil [-] , T. Kolář [-] , J. Kárník [-] , J. Hanousek [-]

ŽK: 70. M. Petřík , 75. T. Bárta - 75. T. Kolář , 81. Z. Doležal . ČK: 80. T. Kolář .
Místo: Světlá nad Sázavou. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KRULÍK Josef - POHNĚTAL Josef (N), NOVOTNÝ Petr (N).