6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Studenec si přivezl z Náměstě B vysokou výhru

79. J. Musil - 10. J. Strnad (p.) , 35. J. Strnad , 58. J. Strnad , 66. L. Matějek , 84. L. Matějek , 89. J. Strnad
12

Fotbalisté Studence vybojovali v Náměšťi B vysoké vítězství 6:1 a opustili poslední místo tabulky

Hostující Strnad dvakrát udeřil

Fotbalisté Studence zavítali na půdu rezervního týmu z Náměstě. Náměšť v minulém kole nezvládla přestřelku s Třebelovicemi a podlehla hokejovým výsledkem 4:6. Studenec také nezvládl domácí zápas a prohrál sesuverénními Moravskými Budějovicemi. Poslední vzájemný zápas v loňské nedohrané sezóně skončil výhrou Studence v poměru 3:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Aktivní hosté si dokonce v 10. minutě vybojovali pokutový kop, který proměnil Jiří Strnad - 0:1. Domácí se snažili sice o vyrovnání, ale v koncovce se jim vůbec nedařilo. Naopak ve 35. minutě hostující Jiří Strnad přidal druhou branku a Studenec rázem vedl 0:2. Navíc musel jít domácí celek do deseti. A jelikož se do konce poločasu domácím nepodařilo alespoň snížit, odcházeli do kabin mnohem veseleji hosté že Studence.

Ve druhé půli kraloval hosté

Ve druhé půli již kraloval hostující tým, za který se opět dvakrát prosadil Jiří Strnad, což znamenalo čtyři vstřelené branky v zápase. Dvakrát se také trefil Libor Matějek a za domácí dal čestný úspěch při konečném skóre 1:6 Jan Musil.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Hosté nás nepříjemně zaskočil a zaslouženě si odvezli všechny body.

M. Kováč [-] - S. Sedlák [-] (46. J. Musil [-] ) , V. Kopuletý [-] (65. J. Pospíšil [-] ) , J. Musil [-] , J. Gottvald [-] (58. M. Cejnar [-] ) , F. Tomek [-] , M. Matoušek [-] , M. Preisner [-] , M. Anna [-] , P. Blažek [-] (46. A. Křivánek [-] ) , M. Veselý [-]