--

Slavičín loupil v Benešově

55. O. Školník (p.) , 68. D. Horáček , 70. P. Elšík
0

V prvním poločase se neprosadilo ani jedno mužstvo a to i po několika šancích, před oběma brankami. Domácí měli jednu tutovku a hosté dvě.

55.minutě, kdy v šestnátce domácích byl faulován aktivní Šindler M. a z nařízené penalty se nemýlil Školník O. - 0:1.

V 67.minutě se hosté dokázali prosadit po druhé, když z pravé strany dokázal z užitkovat centr Horáček D. - 0:2.

V 70.minutě hosté udeřili po třetí, když velmi dobře hrající Školník O. vystřelil z levé strany pokutového území a střelu dokázal tečovat Elšík P. a domácímu brankáři proklouzl míč mezi rukou a tělem. - 0:3.

Domácí se snažili vstřelit aspoň jednu branku, ale hostující tým dobře bránil a dokázal udržet v čele s brankářem Výpuštákem nulu.

Hosté vyhráli zcela zaslouženě.

FC Dolní Benešov
O. Kolenko [-] - J. Radek [-] (78. D. Klinger [-] ) , B. Moc [-] (62. F. Labuda [-] ) , A. Baránek [-] (62. M. Hartmann [-] ) , O. Haas [-] , M. Juchelka [-] , O. Adamík [-] , T. Moravec [-] , P. Rubý [-] , M. Václavek [-] , J. Romaněnko [-]

FC TVD Slavičín
S. Vypušťák [-] - O. Školník [-] , J. Lukaštík [-] , J. Velecký [-] , D. Horáček [-] , L. Mezírka [-] , M. Goňa [-] , P. Švach [-] (82. T. Kocián [-] ) , D. Plšek [-] (88. Š. Havlín [-] ) , M. Šindler [-] (89. O. Floreš [-] ) , P. Elšík [-]

ŽK: 71. T. Moravec - 83. P. Švach , 88. O. Školník .
Hráči zápasu: O. Školník .
Místo: Tráva. Počet diváků: 97. Rozhodčí: Trávníček Miroslav - BĚHAL Radek, KONDLER Petr.