10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Bohdalec si veze domů důležitý bod

20

Bohdalec si veze domů důležitý bod, když remizoval ve Velké Losenici.

V prvním poločase padly čtyři branky

Zápas týmů, které získaly po osmi kolech dvě výhry začali lépe hosté a v 2. a 3.. minutě kanonýr hostí Jan Sklenář poslal hosty do vedení - 0:2. Hosté byli ve dvougólovém vedení, ale hned v 16.minutě snížil na rozdíl jedné branky Pavel Kamarád - 1:2. Domácí se dál snažili vyrovnat a to se mu podařilo Markem Sobotkou brankou do šatny - 2:2.

Jan Sklenář zkompletoval hattrick

Druhý poločas začal pro hosty červenou kartou ,kterou vyfasoval v 53. minutě Jaša. Přesilovku využili domácí rychle a v 59. minutě Neubauer poslal domácí do vedení 3:2. Když už se zdálo, že domácí zápas dotáhnou do tříbodového vítězství, byl v 83. minutě ve velkém čtverci faulován Sklenář. Stejný hráč si vzal na starosti pokutový kop, který proměnil. Domácí již poté nestihli vstřelit rozhodující branku, ba naopak červenou kartu viděl také v 93. minutě domácí Hobza. Ve Velké Losenici se tak body nakonec dělily.