10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Ryba rozhodl v Počítkách o výhře Ujčova

18

Ryba rozhodl jedinou brankou utkání v Počítkách o výhře Ujčova.

Hosté vstřelili rychlou branku

Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již v 3. minutě musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Přemek Ryba - 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali ve vyrovnávací gól na domácí straně. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou týmů tak dokázali udržet čistá konta a tak se šlo do kabin jen za hubeného vedení hostů v poměru 1:0. Zápas byl tak do druhé půle zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po pauze.

Druhý poločas branka nepadla

Druhý poločas se oba celky snažily o vstřelení  branky, ale oba brankáři a obrany byly na svých místech. Zápas tak skončil výhrou, se kterou byli spokojeni hostující fotbalisté.

SK Transformátor Počítky B
P. Beneš [-] - R. Schneider [-] , V. Padalík [-] , R. Buchta [-] - J. Peška [-] , P. Hájek [-] , M. Kotík [-] - R. Halámka [-] , R. Blažíček [-] , P. Večeřa [-] (63. M. Macky [-] ) , L. Sláma [-]

SK Ujčov
F. Bureš [-] - D. Nedoma [-] , R. Čuhel [-] (18. J. Hanák [-] ) , P. Ryba [-] (80. L. Dvořáček [-] ) , J. Nedoma [-] (19. P. Rotkovský [-] ) , P. Němec [-] , P. Mitáš [-] , M. Dvořáček [-] , P. Mareš [-] , O. Jančík [-] , P. Mitáš [-]

ŽK: 79. J. Peška , 82. V. Padalík - 38. P. Ryba , 45. D. Nedoma , 57. M. Dvořáček , 77. P. Mitáš , 85. O. Jančík , 95. L. Dvořáček . ČK: 93. P. Mitáš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Šula Petr - ŠUSTR František (N), ŠUSTR František (N).