11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Radotice vezou z Třebenic těsnou výhru

4. F. Rymeš , 60. L. Svoboda (p.) , 66. P. Vrbka - 7. M. Liška , 54. M. Liška , 59. S. Michal , 64. P. Tobolka
7

Fotbalisté Radotic zvítězili na půdě Třebenic 4:3 a upevnili si pozice v horní polovině tabulky

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Třebenice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Radotic. Třebenice v minulém kole nestačily na souseda v tabulce z Pyšelu, kterému podlehly 4:2 a propadly se na sestupové příčky. Radotice naopak doma zvítězily nad oslabenými Kouty B 2:0.V loňské nedohrané sezóně Radotice na svém hřišti rozdrtily Třebenice 9:2, takže domácí měli hostům hodně vracet. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl gólový přísun. Ve 4. minutě nejprve poslal domácí tým do vedení  Filip Rymeše - 1:0. Jenže domácí se radovali z vedení pouhé tři minuty, protože v 7. minutě bylo zásluhou Martina Lišky vyrovnáno na 1:1. Potom se gólové hody zastavily a tím skončil první poločas zcela otevřený.

Hosté urvali výhru ve svůj prospěch

Záčátek druhé půle opět nabídl gólové hody. Nejprve v 54. minutě poslal poprvé hosty do vedení svou druhou brankou v zápase Martin Liška - 1:2. V 59. minutě pak zvýšil na 1:3 šestapadesátiletá ikona Radotic Stanislav Michal - 1:3 Domácí ale minutu nato snížili zásluhou Ladislava Svobody na 2:3. Ale to stále nebylo vše. V 64. minutě šli hosté zásluhou Petra Tobolky vzali dvougólové vedení zpět - 2:4. Domácí sice opět dvě minuty po obdržené brance snížili na 3:4 Pavlem Vrbkou, ale to byl také poslední gól v tomto zajímavém zápase.

TJ Družstevník Radotice
Radotice: V rušném zápase jsme velmi rádi za tři body.

Horácký klub Třebenice
J. Pelikán [-] - S. Jenerál [-] (78. V. Fiala [-] ) , O. Svoboda [-] , P. Vrbka [-] , M. Ondráček [-] , J. Fiala [-] , D. Vrbka [-] , T. Ondráček [-] , M. Machát [-] , F. Rymeš [-] (18. D. Holoubek [-] ) , L. Buchal [-] (46. L. Svoboda [-] )

M. Novák [-] - M. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] , V. Liška [-] , M. Engelmann [-] - M. Jeleček [-] , M. Kincl [-] , M. Tobolka [-] , M. Habich [-] - S. Michal [-] (82. D. Kincl [-] ) , M. Liška [-] (57. Z. Kapinus [-] ) -

ŽK: 87. V. Fiala - 87. M. Tobolka .
Hráči zápasu: P. Vrbka - M. Liška .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - FIALA Vlastimil (N), NOVÁK Miroslav (N).