12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Studenec doma vyzrálé na Horní Újezd

34. T. Vávra (vl.) , 44. J. Holoubek , 59. T. Nejedlý - 20. Š. Čermák , 79. J. Homolka
11

Fotbalisté Studence zvítězili na svém hřišti nad Horním Újezdem 3:2 a odskočil spodním týmům tabulky

Domácí otočili vývoj první půle

První větší šance hostů byla po špatném odkopu domácího brankaře. Namazal soupeři, který střelu poslal mimo bránu. V 5. minutě Homolkův pokus z dálky - opět vedle. Ve 14. minutě se do vyložené šance dostal domácí Martin Dufek, ale střelou z blízka trefil brankáře. Ve 20. minutě domácí zbytečně ztratili míč, následoval brejk hostů a sám Čermák ho zakončil střelou po zemi - 0:1. Ve 31. minutě další únik hostů. Bartes šel sám na bránu, ale Pokorný vyrazil. Ve 34. minutě po skrumáží před bránou hostů padla vyrovnávací branka. Vlastní gól si vstřelil Vávrya - 1:1. Ve 43.  minutě zahrával trestný kop Michal Mrňa. Po mírné teči hostů se kopal roh a Holoubek hlavou dal na 2:1.

Domácí si výhru pohlídali

V 55. minutě únik Mezlíka - stoper hostů ho úmyslně fauloval. Jeho výkon byl oceněn pouze žlutou kartou. V 59. minutě Mezlík z pravé strany na půlící čáře přihrál Michalovi Mrňovi, který přihrávku prodloužil na levou stranu Nejedlému. Ten si míč lehce zatáhl. Jeho střela z dobrých 25-ti metrů skončila v šibenici - 3:1. Hra se celkově přitvrdila. V 79. minutě Homolka dostal před bránu dlouhý centr a jeho hlavička skončila v síti - 3:2.  V 83. minutě Karel Mrňa a jeho brejk stoper vytlačil mimo nebezpečí bránu. V 86. minutě tretsný kop z 25-ti metrů, ale Čermák netrefil bránu. V 90. minutě trestný kop z 20-ti metrů zahrával domácí Michal Mrňa, ale mířil nad.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, fanoušek: Hosté byli sice rychlejší a důraznější, přesto odjíždí bez jediného bodu a domácím zranili dva hráče (Matějek Libor, Rousek Pavel).

L. Pokorný [-] - M. Mrňa [-] , M. Dufek [-] (87. F. Komárek [-] ) , T. Nejedlý [-] , R. Kryštof [-] , P. Rousek [-] (66. M. Kříž [-] ) , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] , V. Kučerňák [-] , R. Mezlík [-] , L. Matějek [-] (26. M. Chalupa [-] )