5.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

České Heřmanice jsou zatím stoprocentní, Pomezí odjelo bez bodu

2

České Heřmanice opět potvrdili svoji formu. Zatím jsou bez ztráty jediného bodu. O jejich kvalitách se tentokrát přesvědčili hosté z Pomezí, kteří inkasovali hned šestkrát.

Čtyři branky do poločasu

Domácí hráči vstoupili do zápasu aktivně. Již v 6. minutě rozvlnil síť domácí Patrik Chleboun, když se prosadil po rohovém kopu - 1:0.

Podruhé se domácí radovali v 18. minutě. Při obranném odkopu napálil brankář hostů Křemenák domácího Ondřeje Brychtu do hlavy a od ní putoval míč přímo do brány - 2:0.

Ve 29. minutě našel přesným centrem heřmanický Jirsák nebráněného spoluhráče a Tomáš Pánek zvýšil na 3:0.

Poslední branku prvního poločasu viděli diváci ve 40. minutě, kdy do odkryté brány zvýšil na 4:0 Tomáš Jirsák.

Dominance Českých Heřmanic pokračovala

Úvod druhé půle vyšel lépe hostům z Pomezí. V 62. minutě se po rohovém kopu hlavou prosadil Lukáš Roušar - 4:1.

Radost hráčům Pomezí vydržela pouze krátce. Ihned po rozehrávce se po přesném centru Pánka prosadil hlavou Ondřej Brychta - 5:1.

Poslední branka utkání přišla v 67. minutě, kdy se ke trestnému kopu postavil domácí Tomáš Jirsák. Jeho střela našla pouze brankáře hostí, ten však nedokázal střelu udržet a skončila za jeho záady - 6:1.

TJ Sokol České Heřmanice
Fanoušek Českých Heřmanic: Překvapení se nekonalo. Od prvních minut bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Po prvním poločase, kde byl čtyřbrankový rozdíl, byla pouze otázka, na kolika domácích brankách se účet zastaví. Tenisový výsledek je zcela zasloužený, jelikož hosté díky dobře fungující domácí obraně moc branku neohrozili. Na zápas bude chtít určitě brzy zapomenout hostující brankář, jelikož dva góly domácím doslova daroval.

M. Řehák [-] - O. Brychta [-] (76. F. Jána [-] ) , L. Mach [-] (58. D. Uher [-] ) , T. Pánek [-] (69. T. Kusý [-] ) , J. Ostřížek [-] (76. J. Šmejdíř [-] ) , M. Brychta [-] (69. J. Balcar [-] ) , T. Jirsák [-] , J. Šplíchal [-] , L. Laštovka [-] , M. Kučera [-] , P. Chleboun [-]

TJ Sokol Pomezí
P. Křemenák [-] - L. Tauber [-] , M. Vaško [-] , O. Hladík [-] , P. Pořízka [-] (57. P. Stýblo [-] ) , P. Mojdl [-] , L. Roušar [-] , M. Nespěšný [-] , P. Drobný [-] , L. Sláma [-] , M. Mička [-]

ŽK: 24. L. Mach , 70. D. Uher , 88. P. Chleboun - 80. P. Stýblo .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Bednář František - BEDNÁŘ František, KUTŘÍN Jaroslav.