11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

Hazlov si i v oslabené sestavě poradil s Křižovatkou

39. J. Šole , 47. D. Šturm , 53. J. Vališ , 65. D. Šturm - 13. L. Mach
16

Souboj dvou celků ze spodku tabulky nabídlo 11. kolo 1.B třídy, Hazlov hostil Křižovatku. Domácí zapsali na soupisku pouze dvanáct hráčů a obejít se museli například i bez nejlepšího střelce Martina Jurkyho, přesto ale nechtěli doma proti Křižovatce ztratit ani bod. Hosté totiž měli po devíti utkáních jeden bod, favorit zápasu byl jasný.

Remízová první půle

Do bojovného utkání vstoupili o něco lépe hosté, již ve 13. minutě se totiž prosadil Ladislav Mach a bylo to 0:1. O osm minut později vidělo 80 diváků situaci, ve které sudí Godža rozdal hned tři žluté karty, vše se nakonec obešlo beez červené. Blížila se závěrečná pětiminutovka první půle, když se k míči dostal Jiří Šole a srovnal stav utkání na 1:1. Více branek úvodní třičtvrtěhodina nenabídla, vyrovnávací branka se ale ukázala býti klíčovou.

Domácí si došli pro výhru

Pouhé dvě minutky se ve druhé půli čekalo na první branku. Brankář hostů Toncar musel míč ze své sítě lovit podruhé po tom, co se mezi střelce zapsal již 49letý Dušan Štorm. V 53. minutě už domácí vedli dokonce o dvě branky. Branku vstřelil Jan Vališ, stav byl 3:1. Krátce po hodině hry přidal svůj druhý zásah Dušan Šturm, který zvyšoval již na 4:1 a za tohoto stavu bylo utkání také dohráno.

Hazlov si připisuje povinné, přesto velice cenné tři body. Křižovatka je nadále na samém dnu tabulky s pouhým jedním bodem. Další náročný zápas odehraje Hazlov příští víkend v Bukovanech. Bukovany jsou na domácí půdě velice silné a rozhodně budou chtít ze zápasu vzejít vítězně. Křižovatka přivítá velice silnou Lipovou a bylo by velkým překvapením, kdyby lipovští fotbalisté ztratili body.

FC Jiskra Hazlov
T. Buřič [-] - D. Šturm [-] , S. Strašil [-] (55. J. Strašil [-] ) , J. Šole [-] , M. Kukačka [-] , F. Fuxa [-] , A. Padalka [-] , P. Fuxa [-] , J. Vališ [-] , M. Tuček [-] , F. Mezera [-]

SK ZD Křižovatka
J. Toncar [-] - L. Metlický [-] , M. Krhounek [-] , M. Svůra [-] , J. Melničuk [-] , J. Rada [-] , V. Altman [-] , L. Mach [-] , V. Melničuk [-] (65. E. Miko [-] ) , P. Chýle [-] , V. Bláha st. [-]

ŽK: 21. P. Fuxa , 21. F. Fuxa , 74. J. Vališ , 83. T. Buřič - 21. L. Mach , 34. L. Metlický , 82. J. Melničuk .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Godža Ladislav - PESCHEL Filip, REISMÜLLER Ladislav.