13.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Volduchy vynesl půltucet branek až na jedenáctou pozici!

7. J. Monhart (p.) , 76. T. Koudelka (p.) - 21. D. Rieger (p.) , 24. D. Rieger , 42. V. Žák , 55. M. Zlatohlávek , 88. J. Černý
0

Domácí se rozloučili s podzimem další porážkou, naopak hosté díky vítězství poskočili o dvě pozice v průběžné tabulce výše.

Poslední kolo podzimu svedlo do přímého souboje dva celky, kterým se nejhůře dařilo v první polovině sezóny sbírat body. Lépe do duelu vstoupili domácí, když hosté nedovoleně atakovali v poutovém území Monharta a sudí Krauz neváhal odpískat pokutovým kop. K penaltě se postavil Tomáš Koudelka a poslal své barvy do vedení. Hosté odpověděli na chlup stejnou kartou. Hráči Dobříva vyrobili penaltu po faulu na Kratochvíla a stav utkání srovnal střelou z penaltového puntíku David Rieger. Sokol navíc zaspal rozehrávku po inkasované brance, Kratochvíl vysunul do šance Černého, který si ještě sám před gólmanem všiml lépe postaveného Davida Riegra, který tak během minuty sám dokonal obrat v utkání. Aby toho nebylo málo, stejný hráč dokázal za nedlouho poté zkompletovat hattrick. Přijal kulatý nesmysl na pravé straně, podíval se na pozici brankáře a ranou z dvaceti metrů zamířil přesně do šibenice. První poločas uzavřel Vladimír Žák, když Bron zahrával volný přímý kop, míč se dorazil od zdi, vznikla skrumáž, ve které se hostující hráč nejlépe zorientoval.

Možný obrat v utkání rychle uťal ve druhé půli Michal Zlatohlávek. Ten po zhruba deseti minutách hry přidal pátý zářez svého celku. Straka odcentroval z pravé strany, Hoblík hlavičkou ještě neuspěl, dorážkou však další střídající hráč již ano. O vítězi již tak byl prakticky rozhodnuto, oba týmy se ale ještě jednou zapsaly na listinu střelců. Obě branky padly z pokutových kopů. Za domácí opět nezklamal Tomáš Koudelka, za hosty udal definitivní podobu výsledku po faulu na Hoblíka Jan Černý. Domácí tak přezimují na poslední příčce, hosté se naopak z třinácté posunují na jedenáctou.

TJ Sokol Dobřív
Ondřejíček Jiří: „My jsme udělali chybu ihned po jejich vyrovnání a během chvilky nám utekli na 1:3 a bylo prakticky po zápase. Následně jsme navíc šli do deseti, sice jsme možná v oslabení hráli lépe, na zvrat už to ale nestačilo.“

TJ Volduchy
Rieger Jiří: „Bylo to takové utrpení, nebyl to hezký fotbal. Bylo vidět, že hrály dva týmy ze spodku tabulky. Zápas bez náboje a tempa. Po většinu utkání jsme byli lepší a rozhodli jsme třemi rychlými góly Riegra a poté již duel kontrolovali.“

J. Dřímal [-] - V. Vild [-] (55. L. Kanta [-] ) , D. Hlaváček [-] - J. Monhart [-] , T. Sekyra [-] - F. Koudelka [-] (46. J. Horáček [-] ) - P. Dvořák [-] , T. Koudelka [-] , K. Vileta [-] , M. Malkus [-] , M. Sommr [-]