7.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Nádherný brankářský souboj v rolích Milana Levka a Kvasničky Šimona

24. L. Lipavský , 90. P. Staněk - 37. J. Tomka , 50. F. Kubka , 57. P. Berky
0

Brankáři obou týmu se v neděli pořádně ukázali. Obránci z Útviné by měli zpytovat svědomí.

Karta má dvě strany

První poločas pro tým TJ Sokol Útvina nezačal příliš dobře. Prvních dvacet minut byl zrak diváků upřen na půlku hostů. Domácí tým FK Verušičky vytvářel velký tlak, který trval až do dvacáté minuty, kdy se karta obrátila ve prospěch hostů. Hosté se otřepali a vstřelili první branku zápasu. Autorem byl Ladislav Lipavský. Tlak vyhrávajícího týmu pokračoval, ale v prvním poločase si už nikdo z týmu Útviná nepřipsal branku. Ne dlouho před odchodem do kabin, se diváci radovali, kdy Josef Tomka dostal balón za záda vynikajícího brankáře hostů.

Chyby rozhodly

Atmosféra po přestávce zhoustla. Zbýval jen jediný poločas na to aby jeden z týmů rozhodl, kdo si odveze tři body ze zatím vyrovnaného zápasu. Verušičky se ujaly v 50. minutě vedení, které zařídil Kubka Františkek a vzápětí zvýšil Berky Petr. Oba góly padly po chybách obrany hostujícího týmu a musela přijít změna.  Došlo k promíchání v sestavě a ještě nebylo rozhodnuto. TJ Sokol Útvina si vytvářel šance, ale balón za zády famózního domácího brankáře ne a ne dostat. Nestačily jim ani dva samostatné úniky. Jiskřička naděje vzplanula v 90 minutě, kdy hosté snížili na 3:2. To však bylo pozdě a jiskřička naděje s konečným zapískáním rozhodčího uhasla.

Vyrovnaný zápas, kde nám přálo trochu štěstí. Za pochvalu stojí výkon obou brankářů.
Vyrovnaný souboj, který jsme si prohráli sami. Nechali jsme si dát dva góly zbytečně lacině.

TJ Sokol Útvina
M. Levko [-] - J. Nováček [-] , J. Pavlík [-] - V. Hudec [-] , F. Chrenák [-] , M. Diviš [-] - J. Kamenický [-] - L. Bindr [-] (32. M. Kovář [-] ) , P. Staněk [-] , L. Lipavský [-] , V. Gabriško [-]

FK Verušičky
Š. Kvasnička [-] - J. Berky [-] , F. Kubka [-] , D. Šaradín [-] , P. Kvasnička [-] , A. Šindelář [-] , D. Tvrdek [-] , J. Tomka [-] , P. Berky [-] (60. K. Tvrdek [-] ) , D. Eberl [-] , P. Kvasnička [-]

ŽK: 60. P. Staněk , 65. M. Diviš - 55. J. Berky , 63. P. Kvasnička , 70. P. Kvasnička .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Koudelka Tomáš - LAVO Petr (N), HIKL Jan (N).