8.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Porážka na domácí půdě

33. T. Koch , 65. J. Klas - 30. J. Frič , 55. J. Průša , 66. D. Perenčaj
0

Hroznětín na svém hřišti přivítal tým z Hájku. Hroznětínu se povedlo potrápit první tým tabulky. Ovšem na výhru to nestačilo.

Nic se nerozhodlo. Diváci i hráči nebyli spokojení.

Vyrovnaný první poločas nepřinesl žádné velké akce. Hra byla velmi vyrovnaná. Hroznětínu pomáhalo domácí prostředí a celkem dost fanoušků, kteří své svěřence hnali kupředu. Skóre otevřel ve 30. minutě hráč z hostujícího celku Frič Jakub, což domácí fanoušci moc neocenili. Ovšem Hroznětín bleskově odpověděl, když ve 33. minutě váhy vyrovnal Koch Tomáš. Oba dva góly padly z rychlých protiútoků. Do konce poločasu se na stavu již nic nezměnilo a hráči odcházeli do kabin neukojeni.

Chceme remízu

Druhý poločas setrval v tempu prvního poločasu. Hráči obou týmu předváděli srovnatelné výkony. První gól poločasu vstřelili opět hosté. Gól si připsal Průša Jan. Hroznětín 10 minut vymýšlel odpověď, až se nakonec Klas Jiří  chopil slova (míče) a vyrovnal na 2:2. Domácím by remíza stačila a fanoušci by se s ní také smířili. Ovšem ne dlouho po oslavách vyrovnávacího gólu, po rychlé rozehrávce TJ Sokol Hájku, domáci diváky rozlobil Perenčaj Dušan, kterému na odpoveď stačila pouhá minuta. TJ Sokol Hájek se opět ujal vedení. Posledních 25 minut už nepřineslo gól. Ovšem domácí si ještě pár golových šanci vytvořili, ale nedokázali je proměnit.

TJ Olympie Hroznětín B
Zahrádka Petr: Je to škoda, že jsme neuhráli aspoň tu remízu.

TJ Sokol Hájek
Fanoušek: Myslel jsem, že to bude jasný zápas. Body to byly rozhodně "vydřený".

J. Rams [-] - D. Zburník [-] , M. Mičkanin [-] , T. Koch [-] , L. Pěkný [-] , F. Paluska [-] , F. Šolle [-] , E. Hůrka [-] , M. Kubík [-] , P. Zahrádka [-] , V. Čech [-] (26. J. Klas [-] )

L. Sulák [-] - P. Sojka [-] (46. P. Češpiva [-] ) , J. Kožíšek [-] , P. Chomát [-] , T. Hruška [-] - L. Novotný [-] , D. Perenčaj [-] , T. Hromádko [-] , J. Kníže [-] - J. Frič [-] , J. Průša [-] -

ŽK: 69. M. Mičkanin - 47. T. Hruška , 58. P. Češpiva , 85. P. Chomát .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kozák Rudolf - PYTLÍK Josef (N), GUMANČÍK Juraj (N).