1.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B, 2015-2016

--

--

Cheb si bez problému poradil s Novým Kostelem

0

FC Cheb vyhrál nad Novým Kostelem rozdílem třídy mimo jiné zásluhou dvou branek Patrika Lhotského.

Dobrý start domácích

Cheb vstoupil do utkání s jistotou a po čtrnácti minutách se ujal vedení, když se prosadil Patrik Lhotský. Domácí byli nadále aktivnější, obrana Nového Kostela si však s jejich útoky dokázala poradit, alespoň tedy do závěru poločasu. Ve 45. minutě totiž dostal přihrávku Patrik Trampusch, na jehož ránu nedokázal Buchner zareagovat - 2:0. Do poločasu tak šli domácí s dvougólovým náskokem.

Klidná druhá půle

Hosté do druhé půle dvakrát vystřídali, herní obraz se ale příliš nezměnil. Definitivní rozhodnutí přišlo v 70. minutě, kdy vstřelil svoji druhou branku v utkání Patrik Lhotský, jenž zvýšil už na 3:0 pro domácí. Hosté se už do mnoha šancí nedostali, Cheb tak v domácím prostředí porazil Nový Kostel výsledkem 3:0.