5.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Krajková ovládla první půli a Jáchymov odchází bez bodu

0

V rámci 5. kola I. B třídy přivítali hráči Krajkové na svém hřišti tým Jáchymova, tedy nováčka soutěže, kterému se v novém ročníku celkem daří a získal už deset bodů. Krajková v zápase nastřílela v první půli čtyři branky a zvítězila nad Jáchymovem celkově 5:1

Utkání nezačal Jáchymov vůbec špatně a už v 7. minutě se mohl radovat z první vstřelené branky. Střelu Klečky však brankář Titěra na poslední chvíli stihl vyrazit. Za další čtyři minuty už 80 diváků branku vidělo. Postaral se o ni domácí Ladislav Lukeš, který tak poslal Krajkovou do vedení. Ve 13. minutě bylo pro Jáchymov ještě hůře. Kokrhel neudržel po střele míč v ruce a vyrazil ho pouze před sebe, kde se nenacházel žádný jeho spoluhráč, nýbrž Lukáš Svoboda, který pohodlně zvyšoval na 2:0. Jáchymov se však nezvdával a za pět minut dokázal snížit opět na rozdíl jediné branky. Pavel Hekel totiž obehrál několik hráčů a z velkého úhlu poslal míč do branky Krajkové. Po vstřelené brance byl Jáchymov aktivním týmem a mohl se postarat o vyrovnání, které ale nakonec nepřišlo. Místo toho přišla v 36. minutě střela ze třiceti metrů Lukáše Svobody. Ten vstřelil svoji druhou branku a zvýšil na 3:1. Těsně před koncem zápasu navíc zvýšil na 4:1 Matyáš Maršík a do šaten se tak šlo s tříbrankovým rozdílem.

Druhý poločas byl o poznání klidnější než ten první a padla v něm také jediná branka, o kterou se postaral svým druhým příspěvkem Ladislav Lukeš. Ten zvýšil na již propastných 5:1 v 56. minutě. I když se Jáchymov ještě snažil o zázrak, žádného dalšího gólu se nedočkal a prohrál tak v Krajkové, která si díky třem bodům polepšila v tabulce na osm.

TJ Dynamo Krajková
J. Titěra [-] - P. Platenka [-] , J. Maršík [-] (78. D. Kováč [-] ) , R. Ďuriš [-] , J. Brázda [-] (43. V. Sládek [-] ) - J. Švandrlík [-] , L. Svoboda [-] , L. Lukeš [-] , O. Galajda [-] - L. Petrák [-] , M. Maršík [-] -

TJ Jáchymov
R. Kokrhel [-] (46. T. Günther [-] ) - J. Navrátil [-] , M. Baláž [-] , M. Gombár [-] (78. R. Karásek [-] ) , M. Křížek [-] - D. Tichý [-] , P. Kostka [-] , L. Lorenc [-] , V. Klečka [-] (46. M. Ulaga [-] ) - T. Hron [-] (74. P. Chaloupek [-] ) , P. Hekel [-]

ŽK: 16. J. Švandrlík , 69. O. Galajda , 84. V. Sládek , 85. J. Maršík - 32. T. Hron , 54. D. Tichý , 74. P. Kostka , 86. R. Karásek .
Místo: tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Šuma Jakub - HENYCH Karel, MATEJKA Dominik.