12.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Jáchymov potěšil své fanoušky a doma porazil Studánku

66. L. Lorenc , 82. L. Lorenc , 89. L. Lorenc (p.) - 10. J. Němec , 12. J. Němec
0

Třízápasové zaváhání chtěl domácí Jáchymov napravit v posledním kole podzimní časti před vlastním publikem. Studánka dojela navázat na výhru z minulého kola, když si poradila doma se Skalnou.

První poločas začali hosté skvěle

Stovečka diváků se došla podívat na utkání mezi domácím Jáchymovem a hostující Studánkou. Hosté nastoupili do utkání skvěle a po dlouhém pasu a zazmatkování domácí obrany se prosadil hostující Jan Němec a bylo to 0:1. Netrvaly ani dvě minuty a domácí obrana měla zase problémy, když ten samý hráč Jan Němec pronikl mezi obránce a mířil přesně, tak to bylo už 0:2. Zaskočení domácí se ale nevzdali a začali zvyšovat obrátky. Do poločasu se jim gól však dát nepodařilo a tak se šlo do kabin za senzačního náskoku hostů 0:2.

Neskutečný obrat zápasu zařídil Lukáš Lorenc

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně a Studánku do ničeho nepouštěli. Hra se postupem času začala odehrávat jen před jednou brankou a to byla ta hostující. Domácí si svým tlakem vysloužili první gól, který dali v 66. minutě, když začal úřadovat Lukáš Lorenc a snížil na 1:2. Tlak domácích narůstal a ti si začali vytvářet více šancí, celý poločas se hrálo jen na jednu bránu, ale gól stále nepřicházel. Až se znovu přihlásil domácí Lukáš Lorenc a svou druhou brankou srovnal stav na 2:2. Poté přišla ojedinělá šance hostů, kterou ale nedali. Pak přišel ale obrovský tlak domácích, který nejdříve vyústil v nastřelení břevna a poté přišlo podražení domácího hráče a kopal se pokutový kop, ke kterému se postavil domácí Lukáš Lorenc a potěšil tak domácí fanoušky a poslal domácí do vedení v 89. minutě. Do konce zápasu už si to domácí Jáchymov uhlídal po zásluze doma získal všechny body.

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich, předseda: „Dneska to vypadalo, že mě povezou na áro  To bylo hrozný. Do 66. minuty jsme prohrávali 0:2 po vlastních chybách a pak už to bylo jen na jednu bránu. Kdyby oni vyhráli, tak nás doženou na bod a situace by se pro nás velmi zhoršila. Naštěstí jsme to dokázali otočit v 89. minutě.“

TJ Jiskra Ohara Studánka
Erich Grüner: „Za čtvrt hodiny jsme vedli 0:2 a byli jsme lepší, potom nás domácí přimáčkli a nakonec jsme prohráli 3:2 gólem v poslední minutě z penalty. Rozhodující bylo za stavu 1:2, že jsme nedali velkou šanci a vzápětí jsme dostali na 2:2.“

TJ Jáchymov
R. Kokrhel [-] - J. Navrátil [-] , J. Kolárik [-] - D. Tichý [-] , T. Günther [-] (78. D. Křížek [-] ) , L. Lorenc [-] , P. Chaloupek [-] (60. V. Klečka [-] ) , T. Trojek [-] (46. M. Baláž [-] ) , M. Křížek [-] - P. Hekel [-] , K. Lorenc [-] -

P. Kašpárek [-] - P. Mirga [-] , F. Repčík [-] , M. Čerňanský [-] , E. Müller [-] , F. Kokta [-] (87. F. Ent [-] ) , J. Němec [-] , D. Müller [-] , P. Rožánek [-] (67. J. Bláha [-] ) , P. Kuchejda [-] , V. Bárta [-]

ŽK: 33. J. Navrátil - 83. E. Müller .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Bušek Josef - GODŽA Ladislav, BOTOŠ Robert.