2.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Cheb je zatím stoprocentní. Doma porazil Nové Sedlo

0

FC Cheb v tradičním pátečním podvečeru přivítal na své půdě hráče Nového Sedla. První dvě utkání Chebští vyhráli a ani ve třetím utkání, navíc na domácí půdě, se nechtěli nechat zahanbit. A to se jim povedlo výtečně. Navíc získali tři body a jsou v letošní sezoně zatím stoprocentní.

Od začátku utkání působilo Nové Sedlo unaveným dojmem a hostujícím hráčům se téměř nic nedařilo. Až na pár náznaků šancí to bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Oproti tomu Chebu se dařilo. Jejich výkon byl navíc již v 7. minutě oceněn brankou z kopačky Jakuba Anděla. Cheb si vytvářel i po vstřelené brance další šance, ale ujala se až ta z 36. minuty, o kterou se postaral Václav Altman. Neproměněná penalta v závěru prvního poločasu z kopačky Vicana dávala jasně najevo, že Novému Sedlu se nedaří v utkání 2. kola vůbec nic.

Druhý poločas byl obdobou toho prvního s tím rozdílem, že skončil 1:1. O první branku druhého dějství se postaral v 64. minutě Jiří Vondrášek, který tak zvyšoval náskok Chebu na 3:0. Až osm minut před koncem mířil přesně Tomáš Pelech. Cheb po disciplinovaném výkonu zvítězil na domácí půdě nad Baníkem Union Nové Sedlo v poměru 3:1.

TJ Baník Union Nové Sedlo
Miroslav Buják: Zmar, zmar, zmar…bezkrevný a profesorský fotbal bez pohybu na body nestačil. Ve hře dopředu byla až moc znát absence dvou opor a bohužel, směrem dozadu a především v pokutovém území, to taky nebyla žádná hitparáda. A to ještě nedal J.Vican na konci první půle za stavu 2:0 penaltu. Jediným zářivým momentem utkání v našem podání tak byla branka Pelecha, který tentokrát nastoupil v útoku. Suma sumárum, tohle by nestačilo na body ani v 1.B třídě…

FC Cheb
J. Klier [-] - J. Vondrášek [-] , P. Koloc [-] , P. Benkovský [-] , F. Eschler [-] - J. Anděl [-] , M. Speierl [-] , J. Dvořák [-] , P. Sedlák [-] (81. P. Dulovec [-] ) - V. Altman [-] (67. V. Kutlák [-] ) , R. Prokopec [-] (90. P. Trampusch [-] )

R. Rychna [-] - F. Škarda [-] , T. Tefr [-] (56. T. Pelech [-] ) , P. Karásek [-] , D. Petřík [-] (56. J. Vostrý [-] ) , B. Rychna [-] , R. Sattler [-] , P. Šebl [-] (69. M. Pešák ml. [-] ) , E. Lakatoš [-] , L. Macák [-] (56. M. Werner [-] ) , J. Vican [-]

ŽK: 41. P. Benkovský , 42. J. Klier , 90. P. Dulovec - 30. L. Macák , 44. R. Sattler , 75. E. Lakatoš , 76. F. Škarda , 87. T. Pelech , 89. M. Werner .
Místo: UMT. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Štěrba Václav - PEŠEK Pavel, NEHASIL Lukáš.