4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

Rezerva Hamrů předvedla ve druhé půli brankostroj

23

Rezerva Hamrů předvedla ve druhé půli brankostroj a zdolala Věchnov 4:1.

Věchnov vedl o branku

Ve 4. kole III. třídy se utkaly dva sousedé v tabulce. Domácí měli na kontě tři body, hosté o bod méně za dvě remízy. Od začátku utkání se snažili domácí o skórování, ale byli to hosté, kteří se trefili v 16. minutě jako první, když své kanonýrské schopnosti uplatnil Ondřej Ostrýž - 0:1. Do konce poločasu se domácí snažili o vyrovnání, ale neúspěšně.Poločas tak vyzněl lépe pro věchnovské.

Hamry předvedly ve druhé půli brankostroj

Druhý poločas začali domácí náporem a v 52. minutě vyrovnal Lukáš Filippi - 1:1. Poté následovala dvacetiminutovka, kdy se čekalo kdo půjde do vedení. Byli to nakonec domácí, které poslal do vedení v 72. minutě Jiří Zábranský -2:1. Hosté se ještě snažili odpovědět, ale definitivně je zlomil druhý gól Lukáše Filippiho v 79, minutě - 3:1. Druhou branku v zápase přidal v 81. minutě také Jiří Zábranský a bylo rozhodnuto o vlastnictví tří bodů -4:1. Domácí tak odskočili svému soupeři v tabulce na rozdíl čtyř bodů.

FC Hamry nad Sázavou B
Jiří Kolarik:

TJ Věchnov
David Starý:

L. Benc [-] - V. Kříž [-] (46. J. Culek [-] ) , T. Novotný [-] , F. Chlubna [-] , J. Sláma [-] - J. Martaus [-] (46. A. Zátopek [-] ) , P. Hron [-] (81. M. Poul [-] ) , L. Sýs [-] , P. Vašek [-] - J. Zábranský [-] , L. Filippi [-] (81. M. Fila [-] )

TJ Věchnov
D. Starý [-] - P. Soudek [-] , L. Novák [-] , V. Hulák [-] , P. Kučera [-] , D. Kolbábek [-] , J. Jedlička [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , I. Patočka [-] , O. Ostrýž [-]

ŽK: 45. V. Kříž , 62. J. Sláma , 88. T. Novotný - 70. J. Smolík , 75. J. Jedlička .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: MYŠKA Roman - ZEDNÍČEK Stanislav (N), ZEDNÍČEK Vojtěch (N).