6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Lomnice porazila na domácí půdě Nejdek na penalty

0

V rámci 6. kola krajského přeboru přivítali hráči Lomnice na domácí půdě FK Nejdek. Napínavé klání nakonec skončilo remízou a v následném penaltovém rozstřelu byli uspěšnější domácí, kteří díky zisku dvou bodů mají stejně bodů jako Nejdek.

Utkání začal lépe hostující Nejdek a v podstatě po většinu zápasu to byli právě hráče Nejdku, kteří měli častěji míč na kopačkách. Lomnice totiž zavřela zadní vrátka co to jen šlo a hrála na brejkové situace. Jednu takovou dokázal ve 25. minutě využít ve prospěch domácího mančaftu Pavel Veselý. Stav 1:0 vydržel až do konce poločasu.

Ze začátku druhé půle se podařilo Nejdku srovnat brankový účet zápasu. To se do míče opřel Filip Neudert a rozvlnil síť za zády Jana Marka. Po zbytek utkání byl Nejdek mírně aktivnějším mužstvem a utkání mohl rozhodnout ve svůj prospěch. Proti hlavičce Suláka a přímého rohu Pachty byl však pozorný Jan Marka v brance domácího celku. Zápas tedy došel po remízových devadesáti minutách do penaltového rozstřelu, ve kterém byli úspěšnější domácí, kteří se tak dvěma bodům dotáhli v tabulce na Nejdek.

TJ Lomnice
J. Marka [-] - P. Veselý [-] , S. Hauf [-] (70. P. Malinkovič [-] ) , D. Novák [-] , J. Oršula [-] (70. M. Veselý [-] ) , M. Prečan [-] , J. Kníř [-] , T. Zindl [-] (85. L. Maňák [-] ) , J. Šváb [-] (51. R. Čipera [-] ) , J. Šlais [-] , J. Janovský [-]

FK Nejdek
J. Bílek [-] - T. Jílek [-] , Š. Sulák [-] , A. Mandous [-] , J. Kurtin [-] , F. Rutrle [-] , F. Neudert [-] , J. Pachta [-] , J. Rutrle [-] , R. Kinkal [-] , F. Jílek [-]

ŽK: 34. J. Šváb , 37. S. Hauf , 74. R. Čipera , 80. T. Zindl - 32. J. Rutrle , 37. J. Pachta , 60. R. Kinkal , 68. F. Neudert , 89. T. Jílek .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Cvrk Miroslav - PESCHEL Filip, ŠTĚŘÍK Filip.