7.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Nejdek potvrdil, že doma se mu daří a Chodovu nadělil "bůra"

44. T. Jílek , 48. A. Mandous , 67. J. Kurtin , 68. F. Jílek , 81. F. Neudert - 27. O. Šteg
0

Na nejdecké Limnici přivítali hráči domácího FK tým Spartaku Chodov. Nováček soutěže, který se vrátil zpět do krajského přeboru po jednom ročníku v I. A třídě, však neodehrál zrovna povedené utkání a v Nejdku prohrál vysoko 5:1. Nejdek tak dal znovu najevo, že na domácím hřišti je jen těžko k poražení.

V prvním poločase byla k vidění spíše opatrná hra obou týmů, kdy zejména Chodovští dobře bránili a čekali na brejkové situace. Defenziva plnila své úkoly výborně a navíc se hráči hostujícího celku mohli radovat jako první ze vstřelené branky, o kterou se v 27. minutě postaral ze standartní situace Onřej Šteg. Nejdek se po inkasované brance nepoložil a snažil se o vyrovnání, které nakonec přišlo minutu před koncem první půle. Střelu Kinkala poslal za záda brankáře hostí Tomáš Jílek

Ve druhém poločase byl Nejdek jednoznačně aktivnější než v tom prvním a defenziva Chodova už také nefungovala tak, jako prvních pětačtyřicet minut. Dvě minuty po začátku druhého dějství se dostali domácí do vedení, když poslal míč hlavou do branky Antonín Mandous. Nejdečtí po vstřelené brance ještě více ožili a díky svému nasazení slavili zaslouženou třetí branku. Ta přišla z kopačky Jakuba Kurtina. V minulé sezoně nejlepší střelec Nejdku se letos trefil poprvé a jeho branka znamenala změnu skóre na 3:1. Za další minutu se domácí fotbalisté radovali opět a s nimi i většina ze sto čtyřiceti diváků, kteří dorazili na Limnici. Po individuální akci se totiž prosadil František Jílek. No a když se v 81. minutě po přihrávce Kurtina prosadil Filip Neudert, zvítězil Nejdek zcela zaslouženě 5:1.

FK Nejdek
Zbyněk Draxal: V prvním poločase byla k vidění spíše opatrná hra, kdy Chodov bránil v bloku a čekal na brejkové situace. Dostal se do vedení ze standartní situace. My jsme vyrovnali důležitým gólem do šatny, když Tomáš Jílek dorazil střelu Kinkala. Ve druhém poločase jsme na hřišti dominovali a diváci si užili ofenzivní fotbal spolu s brankami.

TJ Spartak Chodov
Petr Vakeš: Domácí tým si vítězství zcela zasloužil, protože nás předčil prakticky ve všem, hlavně v důrazu a nasazení.

FK Nejdek
J. Bílek [-] - T. Jílek [-] , Š. Sulák [-] , A. Mandous [-] , J. Kurtin [-] , F. Rutrle [-] , F. Neudert [-] , J. Pachta [-] , J. Rutrle [-] , R. Kinkal [-] (81. J. Valvoda [-] ) , F. Jílek [-]

J. Dutz [-] - M. Boči [-] (81. P. Macák ml. [-] ) , O. Šustr [-] (72. J. Macák ml. [-] ) , A. Vild [-] , O. Klubal [-] , O. Šteg [-] (88. A. Tóth [-] ) , J. Kopecký [-] , J. Dušek [-] , T. Roulich [-] (46. O. Parth [-] ) , D. Frána [-] , L. Vondráček [-]

ŽK: 26. T. Jílek , 36. J. Pachta , 84. F. Neudert - 77. J. Kopecký .
Místo: tráva. Počet diváků: 140. Rozhodčí: Štěřík Filip - NEHASIL Lukáš, ŠTĚRBA Martin.