7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Výčapy opět zabrally

11

Fotbalisté Výčapů po dvou nepovedený ho zápasech zabrali a zvítězili nad Chlístovem 4:1

Domácí dvakrát udeřili

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Chlístova. Výčapy po skvělém vstupu do soutěže zaznamenaly výsledkový útlum, když v posledním domácím zápase pouze remizovaly se Studencem 0:0 a v posledním kole dokonce prohrály na půdě Myslibořic 3:1. Také Chlístov potřebuje zabrat, protože nedokázal zvítězit už tři kola, přesto se pohybují zatím v poklidném středu tabulky. V loňské nedohrané sezóně byly úspěšnější Výčapy, když na svém hřišti zvítězili jedinou brankou 1:0. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu vyšel mnohem lépe domácím borcům, které poslal do vedení v 10. minutě Jan Jonáš - 1:0. Domácí nadále určovali taktovku zápasu a hosty k vážnější akcím nepustili. Samotné Výčapy dokázaly ještě před odchodem do šaten ještě jednou skórovat, když se dokázal prosadit ve 20. minutě Jan Pecka a poslal domácí do dvoubrankového vedení - 2:0. Zápas se tak vyvíjel  pro domácí velmi dobře a měli tak zaděláno na vítězství po dvou neúspěšných kolech.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli šli domácí v 54. minutě Janem Jonášem do vedení 3:0. V 60. minutě ale hosté ještě zdramatizovali zápas, když na 3:1 snižoval Pavel Špaček, ale závěrečnou tečku za zápasem udělal v 86. minutě Tomáš Matoušek - 4:1.

SK Slavia Chlístov
Chlístov: Domácí byli od začátku jasně lepším týmem a ukázali, že budou určitě patřit k aspirantům na postup do kraje.